57- osamelý chodec tatranský alebo láska je len chyba v programe - 27. 4. 2015
user avatar
Értékelés 4,78
9
 A gyűjtemények felmérésére szükséges hogy be legyen jelentkezve.
photo
27. 4. Hétfő
photo
28. 4. Kedd
photo
29. 4. Szerda
photo
30. 4. Csütörtök
photo
1. 5. Péntek
photo
2. 5. Szombat
photo
3. 5. Vasárnap
Set of this user includes day descriptions in a different language than the language of the website you are using at the moment. Česky Slovensky
1. Zajtra maľujeme, tak raňajšie nápoje chystám v provizórnej "externej" kuchyni... 2. Nože pripravené a nabrúsené... 3. Tešííííííííííííím... 4. Sedmičkové do zbierky...5. Clematisy mám rada... 6. Objavím pekné zákutie pod Primaciálnym palácom... 7. Nákup a káva v obľúbenej fotopredajni... 8. To je o mne... vycúvať, otočiť, preraziť??? 9. Večer spracovávam fotky aj dojmy z nezabudnuteľného stretnutia s Petrom Starcom, ktorý už dva roky NIČ NEZJEDOL...:)) 1. Zajtra maľujeme, tak raňajšie nápoje chystám v provizórnej "externej" kuchyni... 2. Nože pripravené a nabrúsené... 3. Tešííííííííííííím... 4. Sedmičkové do zbierky...5. Clematisy mám rada... 6. Objavím pekné zákutie pod Primaciálnym palácom... 7. Nákup a káva v obľúbenej fotopredajni... 8. To je o mne... vycúvať, otočiť, preraziť??? 9. Večer spracovávam fotky aj dojmy z nezabudnuteľného stretnutia s Petrom Starcom, ktorý už dva roky NIČ NEZJEDOL...:))
Megjegyzések
Megjegyzés hozzáadása előtt be kell jelentkeznie.
Bejelentkezés Regisztráció

Moc pěkný týden, líbí se mi, jak se na věci díváte s mírnou sebeironií a nadhledem :)

Štěpánka B Tečka | 6/14/2015 11:15:39 AM

...tedy se dá láska opravovat? Restartovat? Peter vypadá dobře😃

František Špaček | 5/15/2015 3:19:28 PM

Moc pěkný týden, vyvolává moje vzpomínky na dobu, kdy jsme byli na Štrbském plese každou chvíli... :-)

Jitka | 5/15/2015 12:37:59 PM

Oli,i přes nepřízeň počasí se mi sobota moc líbí....hezký týden,zdravím Mirka

Miroslava Šindelářová | 5/15/2015 11:40:18 AM

Hmmmmm........, máš to moc pěkný, ahóóój v sobotu. :-)

Milan Maxa | 5/13/2015 3:36:21 PM

Út3 :-). St2, pochopit to není těžké, ale odolat :-). St9 :-))) Čt, letos jsme Tatry zrušili :-(. Ikdyž ... ještě dovolenou nemáme vyřešenou. ČT2 !! Pá2 :-))) Pá9 !! So3 !! A známá místa. Ne8 ! Díky :-). Ne9, ano, Sandra je šikulka! S těma Tatrama jsi mě nahlodala. Zdravím z Ova a těším se na sobotu. My vyrážíme už zítra!

Jiří Kotiš | 5/13/2015 1:28:28 PM

St2 pobavilo :D, tulipány miluju a sedmička téhož dne je také boží :D :) čtvrtek, pátek, sobota, neděle - muselo to být parádní, krásné fotky! :)) líbí, moc.

Káťa Není Doma | 5/13/2015 9:59:36 AM

Címkék more tags

57- osamelý chodec tatranský alebo láska je len chyba v programe - 27. 4. 2015