6.week - pokračujeme - 4. 2. 2013
user avatar
Bewertung 4,25
4
 Für die Setbewertung musst du eingeloggt werden.
photo
4. 2. Montag
photo
5. 2. Dienstag
photo
6. 2. Mittwoch
photo
7. 2. Donnerstag
photo
8. 2. Freitag
photo
9. 2. Samstag
photo
10. 2. Sonntag
Der Set dieses Benutzers enthält Tagesbeschreibung in einer anderen Sprache, als die Sprache der Webseite ist, die du jetzt benutzt. Česky English
1.ranní kafíčko bude potřeba - voda už vře.. 2.čistá plénečka - to je radosti.. 3.tátovi mail pro lepší náladu.. 4.nějak zapomínám na geocaching a logování coinů :-(.. 5.pryč s gryndáčkem!.. 6.trocha posilovny.. 7.nové papírnictví - u toho nesmím chybět.. 8.a hurá domů - konečně 9.Sarah jako sekretářka tety Janči...halooo strýýýýcůůů 1.ranní kafíčko bude potřeba - voda už vře.. 2.čistá plénečka - to je radosti.. 3.tátovi mail pro lepší náladu.. 4.nějak zapomínám na geocaching a logování coinů :-(.. 5.pryč s gryndáčkem!.. 6.trocha posilovny.. 7.nové papírnictví - u toho nesmím chybět.. 8.a hurá domů - konečně 9.Sarah jako sekretářka tety Janči...halooo strýýýýcůůů
Kommentare
Du musst eingeloggt werden, um Kommentar hinzufügen zu können.
Anmeldung Registrieren

Diky za komentare..pokusime se s Kraťáskem pokračovat, ale popravdě řeknu, někdy je to dřina věnovat se drobkovi, manžilkovi, k tomu bytu a ještě sebou tahat toho mazlíka foťáka...ale je to mazec :-)

Katka | 2/21/2013 2:34:16 PM

Pekný týždeň!

Dalibor A. | 2/20/2013 8:34:32 AM

Další rodinka na WOL:) Je hezké pozorovat, že u všech rodin s dětmi je to stejné -hezké a milé:)

Jana Kašpárková | 2/19/2013 10:56:27 PM

Také bych se za to přimlouvala, jako Zdeněk:-))Zpětně lituju, že Wol neexistoval , když byly malé naše děti..Je to super, mít takovou malou fotokroniku rodinky:-))Přeju, ať se Vám dařía zdravím i pana manžela:-))Šárka..

Šárka Lisníková | 2/19/2013 7:00:12 PM

Fajné pokračování. Dáte společný rok? :-D

Zdeněk Dvořák | 2/19/2013 6:11:53 PM

Tags more tags

6.week - pokračujeme - 4. 2. 2013