Návštěva M a boty na drátě - 30. 5. 2013
user avatar
Bewertung 4,50
4
 Für die Setbewertung musst du eingeloggt werden.
photo
30. 5. Donnerstag
photo
31. 5. Freitag
photo
1. 6. Samstag
photo
2. 6. Sonntag
photo
3. 6. Montag
photo
4. 6. Dienstag
photo
5. 6. Mittwoch
Der Set dieses Benutzers enthält Tagesbeschreibung in einer anderen Sprache, als die Sprache der Webseite ist, die du jetzt benutzt. Česky
Dnes máme důležitou telekonferenci v práci. Nervozitu vyženou skvělé lazaně. Po cestě nakupujeme pro tchána, ale je toho málo. Pokračujeme směr TESCO. Neodoláme zmrzlině, je fajna. Po kontrole účtů valime dom. Večer ztrávím u WoL a skvělých fotek Roma Jaroše z Maroka a Albánie (o železnici ani nemluvě). Žena kuchtí a připravuje se na zítřejší návštěvu. Posloucháme Sade, Louis Amstrong, Hugh Larie, ... Ani se mi nechce spát, za to žena už je tam :-) .
Kommentare
Du musst eingeloggt werden, um Kommentar hinzufügen zu können.
Anmeldung Registrieren

hmmm.... dvoutřetinová říkáš?? (nestíhám, opožděně dobíhám, co jsem zameškal)

Martin Cvrček Uhrák | 6/17/2013 3:01:58 PM

Zdeňku, díky za odkaz na "boty" a i ostatní za vysvětlení. Zase jsem o něco chytřejší :-). Včera jsem je zahlédl v TV ve filmu Oprávněné vraždy ( New York). Bourbon neodmítnu (Jack Daniels a Four Rouses), ale dávám přednost whisky. Jednosladová je můj favorit. Od mé čtyřicítky je to Glenfiddich.Podívám se do špajzu a udělám "modní přehlídku" :-). Díky i za tipy, co je třeba vyzkoušet. Dobrou slivovicí nás zásobuje švagr. Do kolen nás poslalo loni naše první pálení jablek. Měli jsme dva sudy a tato zkušenost nás vede k tomu, že letos, pokud se zadaří, tak uděláme čtyři sudy.

Jiří Kotiš | 6/14/2013 8:30:21 AM

Koukám, že tu je další Hrabůvčan :) je zajímavé vidět místa, kolem kterých často chodím, očima někoho jiného. A k těm botům na drátech, tuším, že se jedná o street-art :) i v centru Ostravy je jich nespočet :) Přeji hezký den. Eva

Efka | 6/13/2013 3:32:38 PM

Shoefiti.

Zdeněk Kamrla | 6/12/2013 8:50:22 AM

fajn týždeň... my máme topánky na stromoch pred kasárňami, vyhadzovali ich tam vojačikovia, keď končili vojnu... ale všeobecne vraj topánky takto malebne prehodené cez drát označujú miesto, kde sa predávajú drogy... minimálne v Amerike ;-)

Darina | 6/11/2013 11:41:15 PM

Boty na drátě mám v Ostravě párkrát vyfocené, je možné že to je stejný nadšenec. Zajímavý způsob recyklace, takový přírodní. Skotská whisky je můj preferovaný alkohol, pravidelně se střídá na prvním místě žebříčku s domácí moravskou slivovici. Po revoluci jsme měli ve firmě období Bourbonu, čili whiskey z kukuřice. Začali jsme ji sbírat a dostali jsme se, pokud mne paměť neklame na 29 druhů. Na prvním místě je dodnes Four Rouses. Skotská je nejlepší jednosladová z Vysočiny, to je jasné, zatím nejvíce mi chutnala patnáctiletá Dalwhinnie z nejvýše položené palírny ve Skotsku. Pak jsem měl období učitelské, které má vysoký podíl singlovek. A aktuálně Passportka (super poměr cena/výkon), která má také vysoký podíl singlovek a já v ní tu rašelinovou chuť (typickou třeba pro Laphroaig, což je pro mne nejvýraznější singlovka) přímo cítím. No nic, jdu si nalít panáka, dostal jsem tady nějakou žízeň. :-) Žena s nosem v pěně je roztomilá, takových fotek mám také spoustu. Měj se a na zdraví. :-)

Zdeněk Kamrla | 6/11/2013 11:15:10 PM

Ano, fotily. Měl jsem tu možnost poprvé a zatím naposledy fotit kompaktem, který jsem měl první den. Bylo to z terasy, která je na dvanáctém patře. Měl jsem svátek a zrovna i volno ve WoL :-)

Jiří Kotiš | 6/11/2013 5:10:44 PM

Když se koukám na fotky z Tieta, tak mě napadá, že by se z tama hezky fotily Vítkovice :) Jinak fajn week.

Přemysl Čech | 6/11/2013 1:44:43 PM

Tags more tags

Návštěva M a boty na drátě - 30. 5. 2013