88. Stará Ľubovňa, Orava a iné - 23. 8. 2013
user avatar
Bewertung 4,33
3
 Für die Setbewertung musst du eingeloggt werden.
photo
23. 8. Freitag
photo
24. 8. Samstag
photo
25. 8. Sonntag
photo
26. 8. Montag
photo
27. 8. Dienstag
photo
28. 8. Mittwoch
photo
29. 8. Donnerstag
Der Set dieses Benutzers enthält Tagesbeschreibung in einer anderen Sprache, als die Sprache der Webseite ist, die du jetzt benutzt. Slovensky
Dobrý deň, vitajte...naša dovolenka pokračuje v Starej Ľubovni. Na hrade sokoliari predvádzajú svoje umenie. Pod hradom je skanzen a stredoveký tábor. Deti aj my sme si užili krásny deň, škoda len, že bol taký krátky...mohli sme stihnúť ešte liehovar :-)
Kommentare
Du musst eingeloggt werden, um Kommentar hinzufügen zu können.
Anmeldung Registrieren

I přes všecky ty "překážky" je to krásný koníčkový den(neděle):-))A výborný je samozřejmě celý týden, jsem ráda, že už jsi zase tu, Lubo:-)Je to plné aktivity a zajímavostí..Pozdravuj rodinu, Tvou krásnou paní a už se těším na další nálož radosti v barvách:-)Šárka..

Šárka Lisníková | 10/13/2013 10:47:53 PM

...líbí, nejvíc celé úterý...ale když vidím ta krásně vyčištěná převodová kolečka, tak se musím stydět...Lubo, prosím, tohle mi nedělej...:-)

Josef Písek | 10/13/2013 7:16:42 PM

Stejně Tě podezřívám, že jste ten lihovar v pátek stihli, ale měl si (roz)mazané fotky a tak je sem nedáváš...
Dodatečně přeji pěknou dovolenou!

Martin Cvrček Uhrák | 10/13/2013 6:29:56 PM

Pátek až neděle. Tři dny plné fotozážitků!

Zdeněk Dvořák | 10/13/2013 4:06:26 PM

Ahoj, že se taky někdy ukážeš ;) Konečně další týden, já si říkal, kdo tu chybí. Skvělá podívaná, očividně jste si dovolenou užili. Koníci jsou fajn, mám rád koně. A ta chata vypadá dost dobře. Těším se na další týdny. Pozdravuj rodinu :)

Jan Vrba | 10/13/2013 2:01:02 PM

Tags more tags

88. Stará Ľubovňa, Orava a iné - 23. 8. 2013