Tour
Mirko, moc Vám děkuji a také Vás zdravím :-D
Milada Bursíková | 2/26/2014 1:20:24 PM
Maminka má sice pravdu ale Vy jste si s jídlem pohrála přímo skvěle....stejně jako s Vaším týdnem ...pěkné fotografie i pěkně popsaný.Moc se mi tu líbilo:-))Zdravím Vás
Miroslava Šindelářová | 2/26/2014 7:28:15 AM
Jitko, komentáře tady nejsou, protože jsem trdlo a pomotala jsem data. Bohužel, nevšimla jsem si toho včas, a tak bylo řešením jen smazání týdne i s komenty :-( Děkuji tedy za ten Váš :-) Máte pravdu, od té doby, co znám Janu Kupčákovou (co mě probudila z fotografického útlumu), vidím stále více a více věcí, které jiní nevidí :-) Svět je o mnoho plnější... :-)
Milada Bursíková | 2/6/2014 5:54:15 PM
jak to, že tady není nějaký komentář... fajn týden, jako ty před tím, pěkně detailní pohledy...naprosto souhlasím,že se objevují nové dimenze kreativity a dodávám, že taky zostřené vidění, člověk si najednou všimne věcí, které před tím neviděl...zdravím :-)
Jitka | 2/6/2014 2:05:18 PM