Týden příjemných zážitků... - 10. 5. 2014
user avatar
Valoración 4,60
5
 Para evaluar las series tienes que iniciar sesión.
photo
10. 5. Sábado
photo
11. 5. Domingo
photo
12. 5. Lunes
photo
13. 5. Martes
photo
14. 5. Miércoles
photo
15. 5. Jueves
photo
16. 5. Viernes
Set of this user includes day descriptions in a different language than the language of the website you are using at the moment. Česky
Jsme nabalení a nachystáni na cestu do Davle na křtiny naší vnučky Veroniky. Koláčky v krabici, knihy pro syna, dárek pro Verunku. Snad jsme nezapomněli na nic. Cesta byla klidná, provoz na dé jedničce bez problémů, slunce svítilo i mraky se honily. V restauraci penzionu jsme se občerstvili a pokračovali do kostela sv. Kiliána, kde šťastní rodiče a celá, neméně šťastná, rodina byli přítomni křtu. Byl zde i nejstarší člen rodiny, šestaosmdesátiletý pradědeček Josef. Předali jsme dárek, zvoneček se jménem a datem narození, a doufáme, že bude Verunku provázet celý život, stejně jako křestní svíce. Večer jsme po té velké slávě unavení cestou, krásnými zážitky a poslední sklenkou vína padli do postele.
Comentarios
Tienes que iniciar sesión para anadir comentarios
Iniciar sesión Registrarse

Výborný týden! Líbí se mi fotky z křtin, krásný dárek zvon, a opět výborné fotky z přírody. Ta výstava ilustrací v pátek musela být zajímavá.

Eduard Lisník | 5/28/2014 9:06:31 PM

Hezké křtiny a samozřejmě vnučka. "Dnes se cítím jako ajťák, ..." :-).

Jiří Kotiš | 5/27/2014 11:30:42 AM

Jituš, dobré, dobřejší, nejdobřejší. Prostě.... To nemá chybu.

Jan Kliner | 5/27/2014 9:47:52 AM

Krásný týden, krásná vnučka a ten zvoneček je naprosto skvělý dárek! To dělají tam u vás? Nebo to máte přes internet? Ještě taky vím jak si nezamykat kolo...:)

Eva | 5/25/2014 2:06:27 PM

Děkuji za nahlédnutí a komentáře... těší mně moc... :-)

Jitka | 5/19/2014 2:56:17 PM

Jitko ,ty křtiny jsou skvělé.Vnučka je sluníčko:-)) Opět povedený týden ,kdy ses nenudila:-))Ahoj........

Miroslava Šindelářová | 5/19/2014 10:21:47 AM

Vnučka nádherná, ten křtící dáreček - zvoneček je moc prima nápad a ve čt je kus Přerova, který neznám, i když tuším, kde - na fotkách vypadá lépe viděno vašima očima vypadá dobře.

Olga | 5/18/2014 4:37:25 PM

Jitko, opět nabitý a krásně barevný týden :) Líbily se mi fotogenické dny trávy a pěkné botky sis koupila na výšlap...Hezké byly také křtiny Verunky, nikdy jsem na žádných nebyla..tak hlavně ať je Verunka zdravá a roste jako z vody! Měj se krásně a těším se na další Tvůj týden!

Martina Braťková | 5/18/2014 2:18:34 PM

Tags more tags

Týden příjemných zážitků... - 10. 5. 2014