Svadba - 25. 7. 2014
user avatar
Valoración 4,50
4
 Para evaluar las series tienes que iniciar sesión.
photo
25. 7. Viernes
photo
26. 7. Sábado
photo
27. 7. Domingo
photo
28. 7. Lunes
photo
29. 7. Martes
photo
30. 7. Miércoles
photo
31. 7. Jueves
Set of this user includes day descriptions in a different language than the language of the website you are using at the moment. Česky Slovensky
Poobede, keď som dorobil, sme šli zaniesť koláče a tortu do Lieskovca. Potom sme zašli na cintorín a odtiaľ ku Piťovi. Tu nás zdržali dve fľaše vodky :-). Poobede, keď som dorobil, sme šli zaniesť koláče a tortu do Lieskovca. Potom sme zašli na cintorín a odtiaľ ku Piťovi. Tu nás zdržali dve fľaše vodky :-).
Comentarios
Tienes que iniciar sesión para anadir comentarios
Iniciar sesión Registrarse

V tomto pěkném týdnu je plno aktivních lídiček:-))To se mi líbí.Svatba...docela bych také na nějakou šla:-))Líbilo se mi tady u Vás:-))

Miroslava Šindelářová | 8/19/2014 5:21:14 PM

ó svatbíme se. Jak už si psal u mě, i my měli v ten termín svatbu :) Koukám, že sestry jsou jak dvě sestry :) Podobají se. A kdyby mi někdo řekl, že Dominik s Tiborkom jsou bratři... Ale už od pátku je těch podobných lidí víc a klidně bych pojmenoval week jako "dvojičkový". Super Dalo.

Martin Cvrček Uhrák | 8/16/2014 11:05:11 AM

Tags more tags

Svadba - 25. 7. 2014