14.týždeň - Viedeň - 23. 3. 2012
user avatar
Valoración 4,00
3
 Para evaluar las series tienes que iniciar sesión.
photo
23. 3. Viernes
photo
24. 3. Sábado
photo
25. 3. Domingo
photo
26. 3. Lunes
photo
27. 3. Martes
photo
28. 3. Miércoles
photo
29. 3. Jueves
Set of this user includes day descriptions in a different language than the language of the website you are using at the moment. Slovensky
Kým bola Danka s Leom u doktorky, vybrať stehy z uška, zobral som Líviu do roboty. ani sa nestihhla poriadne vyšantiť a už boli stehy von a Danka navrhla, aby sme išli na obed do mesta. Stretli sme sa v Auparku a išli smse na horné poschodie do reštiky s detským kútikom. Poobede som ich zaviezol domov a ja som sa vrátil vyšantiť do práce :-) Po práci som sa išiel ešte prjsť. Cestou som išiel okolo sochy Monument pre monument, ktorá sa nachádza na našom najväčšom kruhovom nadjazde. Pobavila ma aj "ručná brzda" na Audine :-)
Comentarios
Tienes que iniciar sesión para anadir comentarios
Iniciar sesión Registrarse

Najviac sa mi páči sobota a nedeľná 6 - robotník Leo :-) A samozrejme skok do postele, ten mi vždy vykúzli úsmev na tvári :-D

Dalibor A. | 4/9/2012 8:34:48 PM

Rybička do postele ma pobavila, vyzerá to ako levitácia :) No a páči sa mi ateliér v prírode pri fotení vína.Asi by som poháriku vína v krásnej neodolala.

Štefánia | 4/9/2012 9:17:06 AM

Tags more tags

14.týždeň - Viedeň - 23. 3. 2012