Na troch chatách v jeden deň a striebro v hokeji - 18. 5. 2012
user avatar
Valoración 4,50
4
 Para evaluar las series tienes que iniciar sesión.
photo
18. 5. Viernes
photo
19. 5. Sábado
photo
20. 5. Domingo
photo
21. 5. Lunes
photo
22. 5. Martes
photo
23. 5. Miércoles
photo
24. 5. Jueves
Set of this user includes day descriptions in a different language than the language of the website you are using at the moment. Slovensky
V práci som si dal jabĺčko od Ľudky a sezamovú tyčinku od Ľuba :-) Po nej sme s Ľudkou šli na okružnú jazdu - popri priehrade do Nezbudskej Lúčky, kompou cez Váh do Strečna (kde sme si dali zmrzlinu a boli na pamätníku Francúzskych partizánov s krásnym výhľadom na hrad Strečno) a späť do Žiliny.
Comentarios
Tienes que iniciar sesión para anadir comentarios
Iniciar sesión Registrarse

Ľudka vypadá tak naprosto v pohodě, budete mít šťastné a spokojené dítě. Sobota je pěkně akční, to je teda fofr. A prohra v hokeji mne nemrzí, já jsem Čechoslovák a Slováci jsou moji bratři. Škoda, že to nedotáhli do konce. U ohně do rána, to je bezva, to se mi občas ještě dnes podaří. Už shromažďujete pleny, to už bude na spadnutí, Ľudka už je pěkně kulatá. Držím palce a těším se s vámi. Bylo mi u vás prima, děkuji.

Zdeněk Kamrla | 6/5/2012 11:28:29 PM

Ďakujem za príjemné chvíle strávené nad tvojim týždňom. Rád si to pozriem zas.

Ľubomír LuLo | 6/5/2012 1:39:43 PM

Hrozně moc jsem slovákům fandila:-)Pracovití a houževnatí hokejisti, kteří mají placky zaslouženě, hráli skvěle!!Týden bezvadný, bříško se kulatí, mamča je v pohodě, vysmátá, to bude veselý potomek:-))Velmi se mi líbí "srdíčkový pohled" z kadibudky:-))Zdravím, Šárka..

Šárka Lisníková | 5/26/2012 10:55:01 PM

Tags more tags

Na troch chatách v jeden deň a striebro v hokeji - 18. 5. 2012