Prvý v Kanade - 26. 2. 2013
user avatar
Valoración 4,33
6
 Para evaluar las series tienes que iniciar sesión.
photo
26. 2. Martes
photo
27. 2. Miércoles
photo
28. 2. Jueves
photo
1. 3. Viernes
photo
2. 3. Sábado
photo
3. 3. Domingo
photo
4. 3. Lunes
Set of this user includes day descriptions in a different language than the language of the website you are using at the moment. Slovensky
raňajky..na zápise v kanadskej škole..potom malá oslava..chvíľka relaxu..neskutočný obchodík s látkami..pošta pre kámošku..škôlka pre Lilu..ihrisko..a šťastie..
Comentarios
Tienes que iniciar sesión para anadir comentarios
Iniciar sesión Registrarse

..stále tomu nemôžem uveriť..

Monika | 12/7/2013 2:42:24 AM

Obdivuhodné rozhodnutie, držím palce :-)

Ľubomír LuLo | 3/21/2013 4:29:13 PM

Taky bych to bral...s jedinou podmínkou: že se kdykoliv mohu vrátit domů.

Josef Písek | 3/20/2013 5:07:57 PM

Jde to hrozně rychle..Brzy už budete zabydlení, budete mít všecko vyřízené a budete "doma"..Taky to cítím podobně jako Lenka, já bych tohle asi nedovedla, zvednout se a jít, tedy odlítnout za moře..Takže Vám přeju, ať najdete v Kanadě to, co hledáte a ať jste tam šťastni..Jo a zase se nám ozvěte:-))Šárka..

Šárka Lisníková | 3/11/2013 5:13:47 PM

Bezva. Nepřestávám vás obdivovat. Juraj psal, že by byla odvaha zůstat. No, mně se unás taky leccos nelíbí, ale to chce jinou povahu, aby člověk odešel. Nevím, co zásadního by se muselo stát, abych se tak rozhodla. Nicméně asi chápu, proč jste si vybrali toto místo a tuto zem. Je to prostě nádhera. Držím palce a těším se na další fotozprávy.

Lenka Pužmanová | 3/11/2013 4:53:30 PM

Tags more tags

Prvý v Kanade - 26. 2. 2013