Klaudinčiny narozeniny - 8. 7. 2013
user avatar
Valoración 4,67
6
 Para evaluar las series tienes que iniciar sesión.
photo
8. 7. Lunes
photo
9. 7. Martes
photo
10. 7. Miércoles
photo
11. 7. Jueves
photo
12. 7. Viernes
photo
13. 7. Sábado
photo
14. 7. Domingo
Set of this user includes day descriptions in a different language than the language of the website you are using at the moment. Česky
Je po dovolené, takže hurá do práce...dáreček pro moje holky...pomůcka...je tam i moje okno...začali nějak vylaďovat Floru a my se chystáme na stěhování...to je lásky...čekačka na bus...procházka, jsem ještě z té Paříže nějaká rozturistovaná...večerní náladovka
Comentarios
Tienes que iniciar sesión para anadir comentarios
Iniciar sesión Registrarse

Kouzelný barevný týden plný krásných detailů a momentek. Díky za návštěvu, stála za to :-)! PS. Kouzelná kopretina!

Jana Kupčáková | 8/5/2013 3:08:28 PM

Všem děkuji...NOLI, šáňo je zkratka pro šampaňské :-), jak psal i Martin. Maartinoo, jojo, vyřádila jsem se, a je to fajn si je půjčit, vyřádit se, je rozřádit a pak je moct vrátit :-). Díky Jano, opravdu jsem si ten prodloužený víkend moc užila. Jirko, jsou to paštiky, potřebovala jsem nějakou malou pozornost pro moje holky. Zaprášilo se po nich :-). Evo, sníh jsme hledali, ale už nebyl, každopádně vím, že tam bývá dlouho. Chládek ze skal byl ale i tak osvěžující. Určitě jsem tam nebyla naposledy. Děkuji za návštěvu, mějte se krásně a užívejte léto. Š.

Šárka Klímová (Swarry) | 7/29/2013 10:39:27 PM

Šárko, máte moc krásné fotky! U nás v Ostravě spíš používáme výraz "rozbitý/á jak cigánské hračky" :) ale zeď je také výstižná. A Adršpašsko-teplické skály jsou parádní, my tam byli před třemi lety a při dnešních vedrech bych jejich návštěvu přivítala :) když jsme tam byli my, tak na jednom místě byl ještě v létě sníh! Ten tam do dnešního dne nejspíš roztál :)

Efka | 7/29/2013 1:38:04 PM

Pondělní dvojka. Co jsou to prosím za konzervy ? Paštiky ? Rozbořená jak zeď, .. :-) . Perly nebrat, jsou to budoucí slzy. Sobotní osmička, zlaté dítě, ta Árka. Jak poslouchám kolegyně, ty by za něj daly kdoví co :-). V Adršpachu je krásně a dá se tam schovat před úpornými vedry.

Jiří Kotiš | 7/29/2013 1:19:39 PM

Super, hlavně ty dětské dny:)

Jana Kašpárková | 7/29/2013 10:39:51 AM

Zpet do reality :-)Zabradli s maslou vypada suprove, hned to chytne oko/ ooo, perly, to je moje :-)bojovka s deckama, to je aspon vyradeni se, ze? :-D

Marshal | 7/28/2013 11:05:19 PM

... tak ta neděle se mi líbí

Martin Cvrček Uhrák | 7/28/2013 10:59:03 PM

Asi šampáňom...

Martin Cvrček Uhrák | 7/28/2013 10:52:55 PM

Ahoj Swarry, *****, ťažko vybrať, zábradlie s mašľou je super... P.S.: Čo to znamená pripiť si (nealko) šánom??? Nenašla som v slovníku...:))

NOLI | 7/28/2013 8:14:59 PM

Swarry, tak pro mě nejlepší -úterý,středa, čtvrtek. A jednička to prasátko.Je jako živý.

Don Fohler | 7/23/2013 7:24:57 PM

Tags more tags

Klaudinčiny narozeniny - 8. 7. 2013