Únor je "v tahu":-)Aneb rukavičkový.. - 23. 2. 2014
user avatar
Evaluation 4,44
9
 Vous devez être inscrit pour évaluer une série.
photo
23. 2. Dimanche
photo
24. 2. Lundi
photo
25. 2. Mardi
photo
26. 2. Mercredi
photo
27. 2. Jeudi
photo
28. 2. Vendredi
photo
1. 3. Samedi
Dans la série de cet utilisateur, il y a une déscription de la journée dans la langue autre que la langue de la page que tu es en train d´utiliser. Česky
Spí, to je pořád stejně hezký moment, jako když byla malé miminko..Koukám, jak holubi neúnavně krouží nad paneláky..Občas prubnu mobil..Rexík s Honzou mi narozdíl od Lucky stojí modely ochotně:-)Bude mrkvový salátek..A po obědě nás čeká ještě bábovka..Procházíme se, a nejen my:-)Lisníková, proč tolik fotíš??Kdo to má po Tobě pořád uklízet?..Vyprané a mně hozené rukavičky..Jo a první letošní klíšťák, zavražděnej:-(
Commentaires
Vous devez etre enregistré pour pouvoir ajouter un commentaire.
Connexion Enregistrer

Tak jsem shlédl další Tvůj week. Popelnice na zámek, tak to je síla. Líbí se mi Eda na Út9. Díky Martinovi Uhrákovi jsem si přečetl Tvůj zajimavý rozhovor s paní Zlamalíkovou. Omyl, Eda ať je zdráv a dělá blbiny! A dort ňam ! Koukám, že se vraciš do svých šťastných kolejí! Jen tak dál!

Jiří Kotiš | 3/10/2014 7:21:12 PM

krásné Šárko...Starost o Blaničku -to musí být přece radost:) Musím z dědy vyloudit pár mouder, protože (doufám) mě to jednou taky čeká:) pozdravuj rodiknu, Hamry a vůbec celý ten krásný kraj:)

Kamil Kašpárek | 3/10/2014 11:34:12 AM

Ty Rexíkovi psí očiska, taky bych mu dala všechno:)Zdravíme z Brna:)

Jana Kašpárková | 3/10/2014 10:46:33 AM

Pondělí 9 - moc to tam Lucce sluší, taková poetická atmosféra z toho jde :)...A čtvrteční 9- Eda a Honza jsou si strašně podobní ;) zase se mi tu líbilo Šárko, dál se těším na Tvé optimistické, ale realistické týdny, moc se mi líbí Tvůj pohled na svět...a ten víkend v kruhu rodiny musel být perfektní..

Aduš | 3/9/2014 7:33:06 PM

Ahoj Šárko :) Přeji Edovi jen to nejkrásnější a ať je zdravýa spokojený :) Pak s emi moc líbí pátek a sobota.

Míša | 3/9/2014 6:07:36 PM

Opět .... samozřejmě .... super.... Díky za každý Váš týden.

Jan Kliner | 3/9/2014 7:20:24 AM

líbí se mi nedělní 2,3,7 a klíště doufám že se ode mě bude držet tento rok dál, jako loni. Další se mi líbí po 8, úterní stín a středa 8 je super! :-)

Michaela | 3/6/2014 8:52:56 PM

Šárko ,nedělní /1 mě dostala....pro mě nádherný snímek!!Akční týden a Rexík nechybí:-))Ahoj.......

Miroslava Šindelářová | 3/5/2014 2:46:08 PM

Dort už jsem komentoval u Edy, mamka je prostě nepřekonatelná. Topení v kamnech, po tom je mi z dětství smutno, možná právě proto že to mám spojené s dětstvím … Chlapi se muchlují … no ja vidím jak Eda zalehl Rexe … chuďátko, co ten musí všechno vytrpět … Šárko, překvapivě opět líbilo, zdravím rodinku.

Zdeněk Kamrla | 3/4/2014 10:59:23 PM

Mohu si Šárko dovolit radu? Když si složky pojmenuješ časovým razítkem "RRRRMMDD" (Rok, Měsíc, Den, tedy třeba dnes "20140304"), tak se Ti budou řadit v časové ose a pořádek se bude dělat lépe. Já tam ještě přidávám stručný popis, tedy například "20140301_Masopust_na_hrade", mám s tím celkem dobrou zkušenost. Tady je výborná hned první jednička … je v ní ten pohled mámy. Holubi jsou zvláštně mázli … dobře to působí. A čumák. Pondělní jednička … a pětka :-)))) Zamykání popelnic … no to je tedy síla … co si v tomto systému ještě budeme muset dát na zámek. Úterní čtyřka. Devítka. Eda měl těžký den, hm u sebe řeší finance … Středeční osmička = foto dne. Sázka? Výborný čtvrtek, výběr sládků už jsem viděl u Edy … že bych … ale já potřebuji shodit nějaké to kilo a v pivu mám velké rezervy, to já mám moc rád. Árka :-)))) jsi šikulka. Blanka je krasavice. Hm pěkně sis seřízla otisk prstů, mohla jsi spáchat nějaký zločin a nenašli by Tě. :-)

Zdeněk Kamrla | 3/4/2014 10:58:58 PM

Týden pěkně akční, ten palec musí bolet a zavazet, kdysi se mi něco podobného podařilo, takže vím... nej se mi líbila neděle.

Olga | 3/4/2014 4:59:27 PM

Tags more tags

Únor je "v tahu":-)Aneb rukavičkový.. - 23. 2. 2014