Staromestské slávnosti - 30. 5. 2014
user avatar
Evaluation 4,50
4
 Vous devez être inscrit pour évaluer une série.
photo
30. 5. Vendredi
photo
31. 5. Samedi
photo
1. 6. Dimanche
photo
2. 6. Lundi
photo
3. 6. Mardi
photo
4. 6. Mercredi
photo
5. 6. Jeudi
Dans la série de cet utilisateur, il y a une déscription de la journée dans la langue autre que la langue de la page que tu es en train d´utiliser. Slovensky
Cez obed si bol Robo kúpiť sveter, aby mu nebola večer na Staromestských slávnostiach zima. Pred odchodom z práce sme si naliali šéfovu slivovicu. Dnes prišiel aj švagor Danko. Zo skupín potešili napr. Iné Kafe, Horkýže Slíže a hlavne Peter Lipa. Boli sme až do záverečného ohňostroja. Kým sme si po skončení kúpili zapekanky, námestie sa vyprázdnilo. Domov sme šli pešo.
Commentaires
Vous devez etre enregistré pour pouvoir ajouter un commentaire.
Connexion Enregistrer

Pá2. Tak to je na výpověď! Aha, rozumím, šéfova slibovice :-). Horkýže Slíže nám hráli na vánočním večírku, muselo to být super! Parádní neděle, hlavně 7 :-) ! Po2. Týden měl být 18+, docela brutál! Nezávidím a lituji. Po3. Včera jsem se v naší záhradní restauraci díval na zaparkovaná kola. Bylo jich více jak 25 a neviděl jsem ani jedno zamčené a přitom zámky měla. Docela mě to překvapilo. Dominik je pašák ! A na sedmičce jako andílek.

Jiří Kotiš | 7/8/2014 12:25:03 PM

Pěkný týden jako vždy.Ne-6 Hurvínek byl první vlak, kterým jsem ve čtyřech letech jel a dodnes si to pamatuji.:-)

Milan Maxa | 6/25/2014 10:17:26 PM

Moc pěkný rodinný týden, hezky si žijete...:-)

Josef Písek | 6/25/2014 3:00:08 PM

Auuu, vidět vytržený zub po ránu není zrovna nejhezčí pohled:) Máte se krásně:)

Jana Kašpárková | 6/25/2014 9:05:45 AM

Tags more tags

Staromestské slávnosti - 30. 5. 2014