31. týden - Konec dovolené - 30. 7. 2014
user avatar
Evaluation 4,00
3
 Vous devez être inscrit pour évaluer une série.
photo
30. 7. Mercredi
photo
31. 7. Jeudi
photo
1. 8. Vendredi
photo
2. 8. Samedi
photo
3. 8. Dimanche
photo
4. 8. Lundi
photo
5. 8. Mardi
Dans la série de cet utilisateur, il y a une déscription de la journée dans la langue autre que la langue de la page que tu es en train d´utiliser. Česky
Dnešní program je jasný. Celý den procházka v přírodě. Z Liběchova vyrážím přes Klácelku, Čertovy hlavy a Želízy až do lesa u Tupadel. Tady opouštím turistickou trasu a vydávám se na pospas svým smyslům. Cestou si vychutnávám plné hrsti borůvek - vědět to, vzala bych si na ně nádobu. Úspěšně jsem se dopravila k Sedmi chlebům a vrátila se na značené cesty. Kolem stromové vlajky, Hada, Harfenice, nalezené rybičky na cestě a Máří Magdaleny si to šinu zpět do Liběchova. Odtud zpět do Prahy, kde už mě čeká pořádná bouřka, aby mi vyprala kalhoty :-)
Commentaires
Vous devez etre enregistré pour pouvoir ajouter un commentaire.
Connexion Enregistrer

Všem Vám moc děkuji. Výletování jsem si užila a návrat byl opravdu nečekaně příjemný :-) Edo, to jsi to vetešnictví neviděl uvnitř - tam bych vydržela hodiny :-)

Milada Bursíková | 8/22/2014 10:36:44 AM

Jéééj, vidím, že si dovolenkovala naplno. Moc sa mi to páči :-)

Lenka Vízdalová | 8/22/2014 7:08:27 AM

Moc pěkné výlety, výborná fotka s plzeňské věže a zajímavé vetešnictví. Týden je plný hezkých fotek.

Eduard Lisník | 8/21/2014 11:01:08 PM

...mě baví ty Tvoje výlety :-)...asi se taky někam vydám...když končí dovolená, je to vždycky blbý, tak alespoň že jsi měla pohodový návrat :)

Martina Braťková | 8/20/2014 12:59:56 PM

baví! spousta ovoce a hezký návrat do pracovní reality:)

Jan | 8/20/2014 11:42:22 AM

ty rozpohybovaný fotky jous super....Václavák, cyklista...

Romek Hanzlík | 8/15/2014 3:45:40 PM

Tags more tags

31. týden - Konec dovolené - 30. 7. 2014