Kmotrovci - 16. 11. 2012
user avatar
Evaluation 4,33
3
 Vous devez être inscrit pour évaluer une série.
photo
16. 11. Vendredi
photo
17. 11. Samedi
photo
18. 11. Dimanche
photo
19. 11. Lundi
photo
20. 11. Mardi
photo
21. 11. Mercredi
photo
22. 11. Jeudi
Dans la série de cet utilisateur, il y a une déscription de la journée dans la langue autre que la langue de la page que tu es en train d´utiliser. Slovensky
Ráno som prechádzal cez tržnicu. Jeden pán dal babke predávajúcej chren niečo na stolík, nech to tiež predá a pokračoval ďalej, aj keď na neho volala, že to nechce. Z práce som odbehol na kataster. Mal som totiž na liste vlastníctva zlú adresu. Banke, ktorá mi dala na byt hypotéku, to zjavne nevadilo, no v stavebnej sporiteľni by si to asi všimli. V práci som dostal zimnicu a tak som predčasne odišiel domov. Dnes mal kmotor Braňo u nás prespať, no kvôli mojej chorobe nás prišiel iba na hodinku pozrieť :-(.
Commentaires
Vous devez etre enregistré pour pouvoir ajouter un commentaire.
Connexion Enregistrer

Krásný týden plný zážitků. Dominik je roztomilé děťátko ;)

Aduš | 12/10/2012 9:26:32 PM

Pekný Dominikov týždeň. Suverénne vyniká! :)

Ľubomír LuLo | 12/10/2012 9:49:57 AM

Dominiček roste, to bude chlapisko:-)Je pohodový, protože má pohodové lidi kolem sebe a to je moc důležité:-)Koukám, že mu za chvíli bude kočárek malý:-)A moc se mi líbí fotka, na níž Domi krásně usnul:-))Takhle někdy vytuhnu po příchodu z práce u PC:-))Jen já už holt nevypadám tak roztomile jako Váš synáček:-)Zdravím a těším se na příště, Šárka..

Šárka Lisníková | 12/8/2012 7:47:18 PM

Spící Dominiček, nová pyžamka a krásné svíčky jsou v tomto týdnu mojí favorité:)Krasná pohoda u vás:)

Jana Kašpárková | 12/7/2012 2:42:49 PM

Tags more tags

Kmotrovci - 16. 11. 2012