Hamburk/g - 29. 6. 2012
user avatar
Tereza | Diák | Csehország | Mariánské Lázně |
Értékelés 4,00
2
 A gyűjtemények felmérésére szükséges hogy be legyen jelentkezve.
photo
29. 6. Péntek
photo
30. 6. Szombat
photo
1. 7. Vasárnap
photo
2. 7. Hétfő
photo
3. 7. Kedd
photo
4. 7. Szerda
photo
5. 7. Csütörtök
Set of this user includes day descriptions in a different language than the language of the website you are using at the moment. Česky
Ráno píšu Danince popuzenou SMSku, protože ona má poslední den školy, kdežto já musím do té školy chodit ještě měsíc:-P. Snídaně v červeném. Přijela vnučka mé hostitelské rodiny, pořád se přede mnou stydí. Jedu na víkend domů, musím se duševně připravit na školní výlet:-D a nebyla jsem tam tři týdny. Jo, dostala jsem z ústní zkoušky ze španělštiny dvojku! Vlaková ulička je velmi fotogenická. Kdopak si to pro mě na nádraží přišel? Později přijel i rodinný přítel:-D. Večer trávím se sestrou (nemrač se!).
Megjegyzések
Megjegyzés hozzáadása előtt be kell jelentkeznie.
Bejelentkezés Regisztráció

Moc vám děkuji, pane Kamrlo, Vaše komentáře mě vždycky potěší:-) Chybku už jsem opravila. Fontána byla s hudbou, ale stejně si myslím, že v Mariánkách máme lepší:-D.

Tereza | 8/11/2012 7:33:36 PM

Ano Terezo, potvrzuji že týden se mi líbí. :-) Upozorňuji na chybu v pátečním textu, tam snad má být "poslední den školy" a nikoliv "prázdnin". Erotické rádlo, to také neznám a že už jsem viděl ledasco. :-) Jo Hamburk, to je něco, tam jsem také .... nikdy nebyl :-). Fontána je krásná, byla s hudbou? Hugo vypadá jako Mochito. Teresa gut. Ich mochte es hier.

Zdeněk Kamrla | 8/10/2012 11:36:06 PM

Omlouvám se, že tento týden zveřejňuji s takovým zpožděním, neměla jsem na to čas. Doufám, že se vám stejně bude líbit:-).

Tereza | 8/1/2012 11:11:13 PM

Címkék more tags

Hamburk/g - 29. 6. 2012