Předvánoční týden - 6. 12. 2013
user avatar
Ocena 4,67
6
 W celu oceniania setów musisz być zalogowany.
photo
6. 12. Piątek
photo
7. 12. Sobota
photo
8. 12. Niedziela
photo
9. 12. Poniedziałek
photo
10. 12. Wtorek
photo
11. 12. Środa
photo
12. 12. Czwartek
Zestaw tego użytkownika zawiera podpis dnia w innym języku, aniżeli język strony, z której teraz korzystasz. Česky
Tak po tří měsíční pauze mě tu máte zas :) 1/ Dneska mám volno, takže si s Lily přispíme. 2/ Je třeba dát baštu a konzervu náležitě zavřít stylovým víčkem. 3/ Pozůstatky někdejšího opékání v podchodu. 4/ Cestou do knihovny. 5/ A už jsme u babičky a pečeme ve velkém, babička je indisponována (má zlomenou ruku). Taťka válí, … 6/ já vykrajuju a … 7/ teta linecké slepuje. Někdy to je kumšt najít dvojici :) 8/ Na večer pomelo. 9/ a pozdrav ze Slovenska od taťkového kolegy :)
Komentarze
W celu dołączenia komentarza musisz być zalogowany.
Zaloguj Zarejestruj się

Evi, krásny week, a tie perníčky. Mňam. Krásne sviatky prajem tebe, Přemkovi a celej tvojej rodine

Lenka Vízdalová | 12/24/2013 5:06:59 PM

Díky všem za návštěvu :) Jirko, částečně ano, a taky jsem si říkala, že po třech měsícíh je už načase něco spáchat:) a st6 je určitě na dataprojektor, ale tam šlo spíš o to, že tam chodíme 3 měsíce a všimneme si toho až teď :)) Zdeňku, studuju teď sociální pedagogiku a oba předměty jsou výběrové, tj. sama jsem si je vybrala, ta romština se mi bude spíš hodit do budoucna, a navíc v Ostravě že :)) ještě jednou dík za zastavení a přeji krásné Vánoce a vše nej do nového roku :) Eva

Efka | 12/21/2013 3:12:08 PM

Evičko, milý týden...:-)

Josef Písek | 12/20/2013 9:05:19 PM

Ahoj Evo. Já už tu babiččinu ruku viděl u Přemka, to je tedy síla. Jste hodní, že ji napečete. Hradec je fajn, často tam jezdíme, máme rádi ten rozlehlý park a vyhlídku. Na nedělní šestce Ti to velmi sluší. :-) Plastové střípky zaujaly, jsem zvědavý na výsledek. Skleničky tedy moc nezaujaly. :-) Polština, Romština, co to vlastně studuješ? Statistika nuda je, má však cenné údaje. :-))) Občanský průkaz je skvělý a to si představ, že já v tomto opravdu žil. Úterní čtyřka :-) super. Toho VB žigulika vídám, když jezdím domů z práce, tedy když jedu přes poštu. :-) Pasuje k tomu Občanskému průkazu. Evo, bezva. Měj se, měj pěkné vánoce a celý nový rok.

Zdeněk Kamrla | 12/20/2013 12:07:52 PM

Paráda ;)

Přemysl Čech | 12/20/2013 9:50:25 AM

5*! Krásný pestrý předvánoční týden, plný dobře provedených fotek, které se pěkně prohlížejí /a nejedna z blízkých ulic/.

Eduard Lisník | 12/15/2013 7:09:17 PM

Jsem rád, že jsi zpátky. Asi Tě zlomilo setkání z WoLáky, že ? :-). Julie je nádherná! (So8). Poznávám náš první nábytek! :-). Ne2 a Ne6 :-). Út4! ST2. Zase pro mě nová slova. St6 :-). Že by na projektor ? Čt1. To mě docela vyděsilo :-). Evi, přeji rovněž pohodové vánoce, zdravíčko a někdy se zase ukaž!

Jiří Kotiš | 12/15/2013 5:32:02 PM

Tagi more tags

Předvánoční týden - 6. 12. 2013