57- osamelý chodec tatranský alebo láska je len chyba v programe - 27. 4. 2015
user avatar
Comentarii 4,78
9
 Pentru evaluarea seturilor trebuie să fii accesat.
photo
27. 4. Luni
photo
28. 4. Marţi
photo
29. 4. Miercuri
photo
30. 4. Joi
photo
1. 5. Vineri
photo
2. 5. Sâmbătă
photo
3. 5. Duminică
Set of this user includes day descriptions in a different language than the language of the website you are using at the moment. Česky Slovensky
1. Zajtra maľujeme, tak raňajšie nápoje chystám v provizórnej "externej" kuchyni... 2. Nože pripravené a nabrúsené... 3. Tešííííííííííííím... 4. Sedmičkové do zbierky...5. Clematisy mám rada... 6. Objavím pekné zákutie pod Primaciálnym palácom... 7. Nákup a káva v obľúbenej fotopredajni... 8. To je o mne... vycúvať, otočiť, preraziť??? 9. Večer spracovávam fotky aj dojmy z nezabudnuteľného stretnutia s Petrom Starcom, ktorý už dva roky NIČ NEZJEDOL...:)) 1. Zajtra maľujeme, tak raňajšie nápoje chystám v provizórnej "externej" kuchyni... 2. Nože pripravené a nabrúsené... 3. Tešííííííííííííím... 4. Sedmičkové do zbierky...5. Clematisy mám rada... 6. Objavím pekné zákutie pod Primaciálnym palácom... 7. Nákup a káva v obľúbenej fotopredajni... 8. To je o mne... vycúvať, otočiť, preraziť??? 9. Večer spracovávam fotky aj dojmy z nezabudnuteľného stretnutia s Petrom Starcom, ktorý už dva roky NIČ NEZJEDOL...:))
Comentarii
Trebuie să fii conectat ca să poţi adăuga comentariu
Accesare Înregistrare

Moc pěkný týden, líbí se mi, jak se na věci díváte s mírnou sebeironií a nadhledem :)

Štěpánka B Tečka | 6/14/2015 11:15:39 AM

...tedy se dá láska opravovat? Restartovat? Peter vypadá dobře😃

František Špaček | 5/15/2015 3:19:28 PM

Moc pěkný týden, vyvolává moje vzpomínky na dobu, kdy jsme byli na Štrbském plese každou chvíli... :-)

Jitka | 5/15/2015 12:37:59 PM

Oli,i přes nepřízeň počasí se mi sobota moc líbí....hezký týden,zdravím Mirka

Miroslava Šindelářová | 5/15/2015 11:40:18 AM

Hmmmmm........, máš to moc pěkný, ahóóój v sobotu. :-)

Milan Maxa | 5/13/2015 3:36:21 PM

Út3 :-). St2, pochopit to není těžké, ale odolat :-). St9 :-))) Čt, letos jsme Tatry zrušili :-(. Ikdyž ... ještě dovolenou nemáme vyřešenou. ČT2 !! Pá2 :-))) Pá9 !! So3 !! A známá místa. Ne8 ! Díky :-). Ne9, ano, Sandra je šikulka! S těma Tatrama jsi mě nahlodala. Zdravím z Ova a těším se na sobotu. My vyrážíme už zítra!

Jiří Kotiš | 5/13/2015 1:28:28 PM

St2 pobavilo :D, tulipány miluju a sedmička téhož dne je také boží :D :) čtvrtek, pátek, sobota, neděle - muselo to být parádní, krásné fotky! :)) líbí, moc.

Káťa Není Doma | 5/13/2015 9:59:36 AM

Tag-uri more tags

57- osamelý chodec tatranský alebo láska je len chyba v programe - 27. 4. 2015