Welcome, Ameriko!:-) - 21. 6. 2015
user avatar
Comentarii 4,50
4
 Pentru evaluarea seturilor trebuie să fii accesat.
photo
21. 6. Duminică
photo
22. 6. Luni
photo
23. 6. Marţi
photo
24. 6. Miercuri
photo
25. 6. Joi
photo
26. 6. Vineri
photo
27. 6. Sâmbătă
Set of this user includes day descriptions in a different language than the language of the website you are using at the moment. Česky
Tak američtí studenti už poprvé spali ve stanovém městečku na školní zahradě..Je poměrně vlhko a chladno, tak se, myslím, do růžova asi nevyspali.. Pavouk v koupelně se rád fotí a zblízka:-))Rychle dělám oblíbený oběd, vepřové na rajčatech a paprikách..Odpoledne si to hasím na další americkou večeři..Teda ne ji konzumovat, ale připravovat..Naše nová Janča ale přináší velmi špatnou zprávu: onemocněla a nemůže pracovat s námi..No což, dnes to ještě jde bez ní, od pondělka musíme povolat paní Zdeňku, jež si užívá zaslouženého důchodku:-)Chystáme řízečky s bramborami a asi tak tunu různé zeleniny, dressingy, hektolitry pomerančového džusu..A pak už vydáváme..Americké dítky nejsou ale zvyklé na naše způsoby, takže jsme trochu více unavené..Ale oni se jistě naučí a nás pochopí:-)Je to na dobré cestě..Očistná koupel v nočním dešti přišla vhod..
Comentarii
Trebuie să fii conectat ca să poţi adăuga comentariu
Accesare Înregistrare

Tyyyjo, respekt k těm 15ctkám! Bych padla... Ale snídaně vypadaly všecky moooc nádherně, dala bych si! :) Ta pamětní listina je super!

Romana Kroupová | 7/10/2015 6:27:06 PM

Mamko, super týden. Hodně zajímavý a jako vždy geniálně nafocený :-)

Eduard Lisník | 7/6/2015 4:34:32 PM

Ne6, "Americké ditky" :-) Po7 :-))) Út8 :-) Čt9 :-) Pá5 !!! Jen se divím, že je to pořád možné. "Propouštět" na prázdniny. Jsem rád, že už máš klid. So9 :-). To s Janou bude přechodné, měli jste všechny nevěřitelně náročný a vypjatý týden. Měj se a věřím, že se uvidíme na Hamrech.

Jiří Kotiš | 7/2/2015 1:52:17 PM

Šari, bravo, že jsi to v tom zápřahu ještě dokázala zdokumentovat! Gratuluji ke smlouvě a přeji zdárné vyšumění všech pracovních konfliktů ; )

Hanage | 7/2/2015 10:18:56 AM

To jste si teda mákly holky, ale spokojené žaludky za to asi stály;-) A konečně si tě začali cenit na víc jak jeden rok :)

Jana Kašpárková | 6/30/2015 9:07:11 PM

Omlouvám se za chybu, omylem jsem vložila fotku z týdne již minulého na pozici č. 2 v neděli:-)

Šárka Lisníková | 6/30/2015 8:21:36 PM

Hodně zajímavé ...

Roman Jaroš | 6/30/2015 7:27:58 PM

Tag-uri more tags

Welcome, Ameriko!:-) - 21. 6. 2015