Týden více mil do Vícemil - 4. 8. 2010
user avatar
Рейтинг 4,00
2
 Необходимо войти на сайт, чтобы поставить оценку
photo
4. 8. Среда
photo
5. 8. Четверг
photo
6. 8. Пятница
photo
7. 8. Суббота
photo
8. 8. Воскресенье
photo
9. 8. Понедельник
photo
10. 8. Вторник
Страница данного Пользователя включает описания дней на языке, не доступном на сайте, которые вы ипользуете в данный момент. Česky
1. Konečně mám čas vybalit bubny z Indonésie 2. nejen bubny, ale i bambusy 3.-4. Na oběd procházím novým obchoďákem van Graaf, je to kratší, ale hnusnější 5. Na Černém mostě přestupuju na autobus na cestě domů 6. evna dovolen 7.-8. Černý most 9. a ještě koupit večeři
Комментарии
Необходимо войти, чтобы добавить комментарии.
Логин Регистрация

Romku, minulý týden byl lepší. Tento je u mě pouze dobrý. Váš zbůsob zaznamenávání je mi ale blízký, tka se budu těšit na další týden.

Lubomír | 8/16/2010 7:55:52 PM

Romku, tady došlo k nedorozumění..Já se těším na Tvůj další week, který bude(předpokládám)z připravovaného festivalu..Na festival bych osobně hrozně ráda, ale pracovní povinnosti mi, bohužel, nedovolují účastnit se..Ale fotek z různých fesťáků jsem shlédla na Wol i jinde mnoho a strašně moc se mi líbí ta atmosféra, co je z nich cítit..Množství lidí, co se baví, radost..

Šárka Lisníková | 8/16/2010 7:13:51 PM

Šárko, ty jezdíš na náš festival?

Romek Hanzlík | 8/16/2010 6:43:57 PM

Ta frkačka je skvělá!

Lenka Pužmanová | 8/16/2010 3:50:06 PM

Ať se dílo podaří! Na ten festival se hrozně těším, je to fajn atmosféra..Týden paráda, táborníci super, vyloudilo mi to úsměv na tváři, prostě vzpomínky, proč jen to nejde vrátit zpátky, když my měli prázdniny!Hned bych se k té tlupě děcek přidala!!

Šárka Lisníková | 8/16/2010 2:23:07 PM

Týden více mil do Vícemil - 4. 8. 2010