Kaspyho 190. týden - stihli jsme zimu - 20. 1. 2020
user avatar
Rating 4,75
8
 You need to be logged in to rate sets.
photo
20. 1. Monday
photo
21. 1. Tuesday
photo
22. 1. Wednesday
photo
23. 1. Thursday
photo
24. 1. Friday
photo
25. 1. Saturday
photo
26. 1. Sunday
Set of this user includes day descriptions in a different language than the language of the website you are using at the moment. Slovensky
Po dlooouhé době jsem se opět odhodlal nafotit kousek našeho života v obraze. Tentokrát to šlo o to lépe, že jsme jej trávili už tradičně v Deštném a stihli jsme i zimu! Snad se aspoň jednomu z Vás bude u nás líbit:) Mně bylo krásně...1...nejdřív jsem se musel naladit na dovolenou, ale pak už to šlo samo. Kostel v Neratově nás nadchnul. Krása...2...kluci ale táhnou boby i do kostela a proč ne?:)...3...největší sranda je padat na čumák...4...na skok v Polsku (opravdu na skok)...5...tady je někdo vostrej - bosonoha v zimě...6...tradiční večerní zábava - kino Rolba na svahu:)...7...když přichází trudomyslnost, stačí vytasit palačinku:)...8...a rodiče si hřejí zobáky Hot Shotem:)...9...naštěstí jsme trefili domů a zacpeme se Biosaury. je nám krásně...
Comments
You need to be logged in to add comments.
Login Registration

povedene:)

Lucie Maswabi Lorková | 2/6/2020 4:53:48 PM

Klučíci mají krásné dětství:-)

Šárka Lisníková | 2/3/2020 5:25:47 PM

děěkuji redakci, že si nás všimli a vybrali a vám všem za návštěvu;) Pepíku - třeba se tak tváříme jen na fotky, jinak nás trápí každodenní starosti jako kohokoliv jiného:) děkuji!

Kamil Kašpárek | 2/3/2020 5:17:49 PM

Gratuluji k výběru :)

Jan Vrba | 2/1/2020 9:31:28 AM

Parádní týden Kamile!

Milan Maxa | 2/1/2020 9:13:43 AM

Bylo!:-))

Šárka Lisníková | 1/31/2020 11:19:14 PM

Super tyden jako vzdy! Krasne se vam ta rodinka rozrostla :)

Dana | 1/31/2020 9:32:37 PM

Nádhera...vlastně závidím, ale přeju vám to,jste krásní...

Josef Písek | 1/31/2020 9:07:19 PM

Paráda!

Lenka Pužmanová | 1/31/2020 4:07:52 PM

krásné fotky, Neratov je opravdu působivá stavba

Eva Francová | 1/31/2020 12:42:27 PM

Krásná to zima. Super fotky se sněžením, spřežením a pro mě je top Pa 8!

Přemysl Čech | 1/31/2020 11:31:57 AM

Super jako vždy!

Pavel Rybníček | 1/31/2020 9:51:34 AM

Tags more tags

Kaspyho 190. týden - stihli jsme zimu - 20. 1. 2020
   

 

Copyright © 2009 - 2024 WeekOfLife.com | All Rights Reserved | Developed by MrCode.NET | Powered by: Epos

Naši partneři
Dr.Max
Dr.Max
Naši partneři
Dr.Max
Dr.Max
Naši partneři
Dr.Max
Dr.Max