Reiky - 25. 3. 2014
user avatar
Hodnocení 4,50
6
 Pro hodnocení setu musíš být přihlášen.
photo
25. 3. Úterý
photo
26. 3. Středa
photo
27. 3. Čtvrtek
photo
28. 3. Pátek
photo
29. 3. Sobota
photo
30. 3. Neděle
photo
31. 3. Pondělí
Dnešní den je veselý už hned o rána...Ve škole se Tom protahuje a pak mířím na první hodinu teorie z autoškoly ;) Autobusem domů, kde už na mě čeká Rosťa s dárky, co mi přivezl z Bolívie. Jeho ségra nám upekla sloníky...byl to hezký večer.
Komentáře
Musíš být přihlášen, abys mohl přidat komentář.
Přihlášení Registrace
Megapixel


Pěkný týden...po/4 je krásná fotka...:-)

Josef Písek | 4/10/2014 2:33:29 PM

Míšo já tomuhle docela věřím :) díky, že ses podělila o zkušenost...a mooc Vám všem děkuji..uvidíte v příštím týdnu, jak to dopadne ;)

Aduš | 4/10/2014 2:13:42 PM

Ahoj :) Super týden. Doufám, že vše dobře dopadlo. Měj se a pozdravuj :)

Jan Vrba | 4/9/2014 9:06:53 PM

Fajn týden ;) perníkoví sloni jsou super,originální dárek pro potěšení :)

Eva | 4/9/2014 2:37:07 PM

Ahoj Aduš :) Kamarádka Reiki provozuje a je to hrozně zajímavá věc. Hodně trpím na nízký tlak a omdlívám a jednou na koncertě se mi to stalo. Kamarádka si se mnou sedla venku, dala mi ruku na čelo a já cítila tu energii, kterou od ní dostávám :) Nevím co je na tom pravdy, ale tenkrát mi ulevila :) Trenky josu vtipný. Ten králiček? vypadá jako plyšák!

Míša | 4/9/2014 9:19:23 AM

Reiky - 25. 3. 2014
   

 

Copyright © 2009 - 2024 WeekOfLife.com | All Rights Reserved | Developed by MrCode.NET | Powered by: Epos

Naši partneři
Dr.Max
Dr.Max
Naši partneři
Dr.Max
Dr.Max
Naši partneři
Dr.Max
Dr.Max