139/35 Hrátky s Pentaconem, Itálie - Verona - 22. 5. 2014
user avatar
Hodnocení 4,60
5
 Pro hodnocení setu musíš být přihlášen.
photo
22. 5. Čtvrtek
photo
23. 5. Pátek
photo
24. 5. Sobota
photo
25. 5. Neděle
photo
26. 5. Pondělí
photo
27. 5. Úterý
photo
28. 5. Středa
Dnešní den je narvaný událostmi, nestíhám, stres, ááá :D Takže ráno jedu do Brna, vyřizuji si pár věcí, fotím přednášku paní, která 18 let přežila v gulagu. Musím říct, že mě dvakrát skoro rozbrečela, to co si musela prožít bylo peklo na zemi (víc zde: http://1url.cz/5kGR). Potom letím do města vyfotit zbývající portréty do článku, pak jedu na mendlák vyfotit přednášku Mendel lectures a zase spěchám na druhou stranu centra do kavárny Tivoli, kde má dnes Pepa vernisáž. Byla skvělá atmosféra, zazpívala zde i Katčina učitelka z Vídně, no úplně jsem měla husí kůži, když zpívala:) Zbytek večera jsme prokecali, po zavíračce se ještě šlo na víno.. vyčerpávající den:)
Komentáře
Musíš být přihlášen, abys mohl přidat komentář.
Přihlášení Registrace
Megapixel


Ahoj Lily,moc pěkný týden:-)Zdravím Tebe i Zdendu:-))))Moc mě mrzí,že jsem Ti v Praze nedala kamínek na památku,ale nějak jsem to neodhadla a měla jsem jich málo.Snad se ještě uvidíme ,abych to mohla napravit:-))Tak příště......

Miroslava Šindelářová | 6/29/2014 8:39:39 AM

Ahoj,výborný týden, moc se mi líbí:)

Klára Mojová | 6/17/2014 11:27:16 AM

Ahoj, Noli mám tolik zážitků, že to ani možný není:D A pokud jde o posílání pohledů, vždyť víš, že jsem říkala, že mě to baví!:P Honzo jaká závist, ty teď tak makáš, že si musíš vydělat minimálně na měsíční prázdniny v Římě:D To já, když odněkud přijedu, nemám většinou na dlouhou dobu ani korunu. Ale nijak mně to nevadí, zážitky z cest to plně vynahrazují:) Děkuji za návštěvu:)

Ludmila Korešová | 6/16/2014 11:10:00 AM

Čau :) Super týden. Pentacon je parádní. Koukám, že se Zdenda nějak často nechává fotit :) Fotky z Itálie ani není potřeba komentovat, lehká závist :P Měj se!

Jan Vrba | 6/15/2014 9:45:23 AM

Ahoj Lily, vidím, že Zdendo prešiel z čínskej na čokoládovú diétu.... Toooooľko krásnych fotiek (a mačiek), máš určite plno cestovateľských zážitkov...a ďakujem za pozdrav, ale musím Ti pripomenúť- nabudúce pls mailom....:))) P.S.: sorry, že nestíham komentovať všetko, ale sledujem...:)) Maj sa a pozdravuj...

NOLI | 6/8/2014 9:32:32 PM

139/35 Hrátky s Pentaconem, Itálie - Verona - 22. 5. 2014
   

 

Copyright © 2009 - 2024 WeekOfLife.com | All Rights Reserved | Developed by MrCode.NET | Powered by: Epos

Naši partneři
Dr.Max
Dr.Max
Naši partneři
Dr.Max
Dr.Max
Naši partneři
Dr.Max
Dr.Max