a jedeme k babičce - 30. 7. 2011
user avatar
Hodnocení 4,00
5
 Pro hodnocení setu musíš být přihlášen.
photo
30. 7. Sobota
photo
31. 7. Neděle
photo
1. 8. Pondělí
photo
2. 8. Úterý
photo
3. 8. Středa
photo
4. 8. Čtvrtek
photo
5. 8. Pátek
Omlouvám se, že tento týden zveřejňuji s takovým zpožděním, ale nějako nebyl čas:-) Snad to neškodí a fotky se vám budou líbit. ... Takže zde je onen nový foťák - krasavec, co? následující 2 fotky jsou pořízeny jím - Daninka žehlí a tohle jsem já (v hlavní roli žížala). Já musím taky před zítřejším odjezdem žehlit, tak co takhle trochu hudby? Rukáv v pračce omotali jacísi paraziti... Fotila jsem samospouští a to jsou někdy zajímavé výsledky! Mám novou brašničku na foťák na kolo. Bezinková limonáda a poslední čtení na dva týdny ve vlastní postýlce.
Komentáře
Musíš být přihlášen, abys mohl přidat komentář.
Přihlášení Registrace
Megapixel


Koukám, že máš stejnou slabost pro cizí kočky. Chválím :)

Zdeňka | 12/28/2011 1:43:34 AM

Pochvala za celé dílko!! Moc fajn a přeju hodně radosti s novým fotoaparátem..Šárka..

Šárka Lisníková | 8/24/2011 11:57:26 PM

Pochvala za poctivé popsiky!

Zdeněk Dvořák | 8/24/2011 8:17:26 AM

A já mám stejně nejradši starý dobrý Samsung D60, ale nevím ,jak dlouho ještě vydrží:-)

Tereza | 8/23/2011 7:50:43 PM

škoda, ale ono je stejně důležitější mít dobré oko a dobré světlo než super techniku:) a to německo schvaluju, je to skvělá zkušenost:)

Martina | 8/23/2011 7:24:13 PM

No, já teď pojedu na rok studovat do Německa, tam si ten novej foťák vzít nemůžu:-) to by tatínek nebyl moc nadšenej:-D

Tereza | 8/23/2011 7:21:30 PM

hlavně s novým foťákem hodně foť!:) hezký týden:)

Martina | 8/23/2011 4:24:33 PM

Hezké fotky a pěkně napsané popisky. Líbí se mi to.

Marian Gavlák | 8/23/2011 11:50:56 AM

a jedeme k babičce - 30. 7. 2011
   

 

Copyright © 2009 - 2024 WeekOfLife.com | All Rights Reserved | Developed by MrCode.NET | Powered by: Epos

Naši partneři
Dr.Max
Dr.Max
Naši partneři
Dr.Max
Dr.Max
Naši partneři
Dr.Max
Dr.Max