Vánoce, vánoce přicházejí aneb obžerství na obzoru - 23. 12. 2011
user avatar
Hodnocení 4,50
6
 Pro hodnocení setu musíš být přihlášen.
photo
23. 12. Pátek
photo
24. 12. Sobota
photo
25. 12. Neděle
photo
26. 12. Pondělí
photo
27. 12. Úterý
photo
28. 12. Středa
photo
29. 12. Čtvrtek
Vánoce za dveřmi a my se už všichni těšíme jak je hezky oslavíme:) 1. Dneska je ještě poslední den smutku, tak jsme tiší 2. Taťka se nám vrací z práce:) 3. To nejde v noci, ale v poledne, hurááá:))) 4. Tak se jdeme nachystat a vyrážíme ven 5. Vyhlížíme Štědrý den 6. I dneska si musíme pohrát 7. Taťku nám to nějak zmohlo 8. Ale ještě s Bobeškem dodělávají cukroví:) 9. A já nakonec ozdobím stromeček:)...
Komentáře
Musíš být přihlášen, abys mohl přidat komentář.
Přihlášení Registrace
Megapixel


Vánoce s dětmi to je hned něco jiného. Malá si je letos užila festovně :-)

Zdeněk Dvořák | 1/17/2012 11:21:54 AM

Další Vánoční týden plný rodinné pohody:-)

Václav | 1/16/2012 6:21:40 PM

a vida, nový rocker mezi náma!!! Hurá!

Romek Hanzlík | 1/16/2012 2:46:00 PM

Všem moc díky:)

Jana Kašpárková | 1/16/2012 12:53:43 PM

Líbí.

Lenka Pužmanová | 1/16/2012 9:18:07 AM

Několikrát nadělování, spousta návštěv, samé jídlo, to jsou správné vánoce a svátky, u nás je to podobné. Čtvrtek/5 je super, jako vystřižený a dolepený. Hezký týden.

Gabča | 1/15/2012 10:51:54 PM

Jak ja si oblibila tu Vasi rodinku a v tomhle období vánocni tydny...:) libi se mi, jak je tenhle plny lidi, energie, hracek, barev...pecka :)

Yveta | 1/15/2012 8:43:26 PM

to je takovej miloučkej týden:)

Martina | 1/15/2012 8:33:07 PM

Moc hezký týden! :) nejvíc se mi líbí úterní 3, ta je krásná a čtvrteční 5 je taky velmi pěkná..:)

Katka | 1/15/2012 5:54:51 PM

Krása, krása a zase krása :) Sobotní 7. ukazuje, že dárek těší celou rodinu. Úterní 3 taky super(jako celý týden). Prostě Kašpárkovic týdny jsou moje nejoblíbenější :)

Přemysl Čech | 1/15/2012 11:44:00 AM

taková pěkná vánoční atmosféra:)

Ludmila Korešová | 1/15/2012 11:18:43 AM

pěkná rodinka, pěkný týden...vánoce jak mají být...líbí se mi to a přivolává vzpomínky...díky

Josef Písek | 1/15/2012 10:55:26 AM

Jani, u Vás je ale veselo, když se sejdete celá rodinka:-))Teda, u Vás je veselo skoro pořád, ale kluci Kašpárkovic jsou supr tlupa:-))Zdravíme všechny Kašpárky! Všichni Lisníci:-)

Šárka Lisníková | 1/8/2012 10:38:31 PM

super týden, až je mi líto že nepokračuje dál:)

Kamil Kašpárek | 1/2/2012 6:24:39 PM

Výborný rodinný týden.

Tomáš | 1/2/2012 5:16:23 PM

Vánoce, vánoce přicházejí aneb obžerství na obzoru - 23. 12. 2011
   

 

Copyright © 2009 - 2024 WeekOfLife.com | All Rights Reserved | Developed by MrCode.NET | Powered by: Epos

Naši partneři
Dr.Max
Dr.Max
Naši partneři
Dr.Max
Dr.Max
Naši partneři
Dr.Max
Dr.Max