USA 2.část - 12. 2. 2012
user avatar
Hodnocení 4,43
7
 Pro hodnocení setu musíš být přihlášen.
photo
12. 2. Neděle
photo
13. 2. Pondělí
photo
14. 2. Úterý
photo
15. 2. Středa
photo
16. 2. Čtvrtek
photo
17. 2. Pátek
photo
18. 2. Sobota
Památník NYC...kluci si zapomněli čepice...wall street...ground zero...nádherný památník...Newyorské uličky...Empire state building...večerní NY z nejvyšší budovy města První část: http://www.weekoflife.com/cz/week/5470/usa-1-cast.aspx
Komentáře
Musíš být přihlášen, abys mohl přidat komentář.
Přihlášení Registrace
Megapixel


Tak NY bych chtěl taky zažít!

Zdeněk Dvořák | 5/9/2012 8:37:22 AM

Pěkné!

Lenka Pužmanová | 5/8/2012 5:28:13 PM

Kdybych byl závistivý, tak bych NYC záviděl. Takto tiše koukám a kochám se. Bezva, dík za oba týdny.

Zdeněk Kamrla | 5/7/2012 10:12:51 PM

Skvelý týždeň, skvelé fotky, či už momentky alebo detaily. Tíško závidím návštevu ameriky ;)

Ľubomír LuLo | 5/7/2012 9:49:38 PM

pěkné...a co všechno tě ještě čeká...tak ať se vám daří...jsme na vás pyšní...

Josef Písek | 5/7/2012 6:42:37 PM

Zbožňuju cestovatelské týdny.

Petr Pink | 5/7/2012 5:57:15 PM

miluji New York a moc se mi líbí tento set! :-)

Adolf Zika | 5/7/2012 4:56:34 PM

Užasný týden a ten předešlý jakbysmet..Krásně jsi nám, Lukáši, ukázal New York..Velmi fotogenické místo, asi bych se ufotila k smrti:-))Těším se, kam pojedete se sborem příště, kluci..Přeju hodně úspěchů a už teď se těším na další "zájezd":-))Šárka..

Šárka Lisníková | 5/7/2012 3:28:49 PM

No tak Socha svobody - nejlepší! :) Senzační týden, bavil mě:)

Yveta | 5/5/2012 11:44:14 AM

USA 2.část - 12. 2. 2012
   

 

Copyright © 2009 - 2024 WeekOfLife.com | All Rights Reserved | Developed by MrCode.NET | Powered by: Epos

Naši partneři
Dr.Max
Dr.Max
Naši partneři
Dr.Max
Dr.Max
Naši partneři
Dr.Max
Dr.Max