I. Film Ostrava!!! - 27. 6. 2012
user avatar
Hodnocení 4,38
8
 Pro hodnocení setu musíš být přihlášen.
photo
27. 6. Středa
photo
28. 6. Čtvrtek
photo
29. 6. Pátek
photo
30. 6. Sobota
photo
1. 7. Neděle
photo
2. 7. Pondělí
photo
3. 7. Úterý
Set tohoto uživatele obsahuje popis dne v jiném jazyce, než je jazyk stránky, kterou teď používáš. English
Práce se mi nahromadilo tolik, že přidávám týdny se skoro půlročním zpožděním. Ráno opouštíme natáčení jednoho školního filmu, se kterým byla strašná potíž. Na zástavku v Písku. Zbytek dne patří Praze a večeru iShorts.
Komentáře
Musíš být přihlášen, abys mohl přidat komentář.
Přihlášení Registrace
Megapixel


Moc pěkný týden. Líbí se mi barvy, světlo, kompozice - prostě paráda.

Lenka Pužmanová | 11/4/2012 7:57:18 PM

Závidím vám oblasť, v ktorej sa pohybujete a čoskoro tam budete ako profesionál. Pracovať s osobnosťami a byť krôčik od toho, stať sa jednou z nich... Svet umenia v oblasti audiovizuálneho umenia má a bude mať vždy potenciál.

Ľubomír LuLo | 11/3/2012 11:27:54 PM

Mám z tohoto týdne velkou radost:-))Škoda, že jsem to všecko nemohla vidět "naživo":-))Zdravím a přeju hodně elánu k dalšímu dokumentování, též gratuluji k výběru redakce, který byl tentokráte opět zasloužený a naprosto jasný(tipla jsem si přesně):-))Zdravím Vás, Vašku, Šárka..

Šárka Lisníková | 11/3/2012 9:01:37 AM

Zaslúžený výber, super týždeň ;)

Dalibor A. | 11/3/2012 8:30:14 AM

Moc krásná vzpomínka na léto:)A úterý je velmi zajímavé:)

Jana Kašpárková | 11/2/2012 9:29:39 PM

Super zážitky .... :-)

Marek Velechovský | 11/2/2012 4:41:14 PM

Moc pěkný a záživný týden.

Petr | 11/2/2012 2:50:47 PM

super tyden, to je nahoda, divadlo P.Bezruce bylo tento tyden ubytovano u nas na hotelu :-) Fajn lidi :-)

Marshal | 11/2/2012 12:01:56 PM

Super týden! Úterý je hodně fajn :) Jinak Bio Oko mám moc ráda. Těším se na další.

Míša | 11/2/2012 9:50:05 AM

Pěkná podívaná! A Divadlo Petra Bezruče na úterní osmičce! To se mi líbí.

František Špaček | 11/2/2012 8:36:24 AM

Návrat do léta, alespon nás to tu pěkně ohřeje. A je fajn, že pořád stíháte fotit.

Gabča | 11/1/2012 8:21:58 PM

Samá celebrita :) Prima týden, už jsem si říkal, kam jste se poděl. Doufám, že budou brzo další weeky. Zdravím

Jan Vrba | 11/1/2012 12:47:55 PM

I. Film Ostrava!!! - 27. 6. 2012
   

 

Copyright © 2009 - 2024 WeekOfLife.com | All Rights Reserved | Developed by MrCode.NET | Powered by: Epos

Naši partneři
Dr.Max
Dr.Max
Naši partneři
Dr.Max
Dr.Max
Naši partneři
Dr.Max
Dr.Max