...o jedného chlapa v dome viac... - 19. 8. 2012
user avatar
Hodnocení 4,60
5
 Pro hodnocení setu musíš být přihlášen.
photo
19. 8. Neděle
photo
20. 8. Pondělí
photo
21. 8. Úterý
photo
22. 8. Středa
photo
23. 8. Čtvrtek
photo
24. 8. Pátek
photo
25. 8. Sobota
Set tohoto uživatele obsahuje popis dne v jiném jazyce, než je jazyk stránky, kterou teď používáš. Slovensky
Prázdniny vrcholia. tak sa snažíme užiť si ich naplno.1/jeden z posledných,2/ešte 13 minút,3/závitky,4/môj smejko,5/spomienka,6/Natálka relaxuje v bazéne,7/Samko sa nudí?,8/Nemo,9/dobrú noc dievčatko...
Komentáře
Musíš být přihlášen, abys mohl přidat komentář.
Přihlášení Registrace
Megapixel


Pán František, ďakujem za milé slová, ktoré ma vždy poháňajú vpred :)

Štefánia | 10/16/2012 3:52:06 PM

Paní Štefánie, dovolil bych si odpovědět na Vaši úterní otázku "Kto si? Jste všechno to kolem Vás v dokonalém obrazovém podání, se spoustou citu a lásky, se smyslem pro hledáí zajímavých detailů a pro mě ještě i zprostředkovatelka libozvučné slovenštiny - šmýkalka, hladoši, žuvačka, chlpáčik... a to jsem viděl jen jeden týden :-)

František Špaček | 10/16/2012 8:51:17 AM

Aj my sa tešíme na ďalšie dni :) Nepřestává mě udivovat, jak jsou u vás obyčejné věci neobyčejné, například foto brýlí...

Baara | 9/24/2012 11:41:07 PM

Co dodat.Líbilo!!Květina na začátku týdne je primaaa.David

David Šelicha | 9/24/2012 7:50:56 PM

Skvělý týden. Líbí se mi Chorvatsko, těším se na další týden. Prima :)

Jan Vrba | 9/23/2012 9:36:58 AM

Štefi, váš týden, který je plný slunce mě opravdu zahřál... u nás už jsou chladná rána, tak se aspoň u vás ohřeju :-) doufám, že žaludek už nezlobí... týden se mi líbil, umíte vystihnout fajn momenty. A jdu na ten dovolenkový :-)

Jana Jirušová | 9/22/2012 12:10:36 AM

Janka, kuchyňa je u rodičov, ale teším sa, akoby bola moja.Mamka v nej varí skvelé dobrotky. Šárka, Anet, Ľubomír ... ďakujem :)

Štefánia | 9/21/2012 6:16:55 PM

Jestli je vaše tak tu kuchyň vám teda závidím, tam bude radost vařit:)Těším se na další dovolenkový týden:)Tento je parádní:)

Jana Kašpárková | 9/21/2012 3:31:22 PM

Krásne ako vždy...už sa teším na ďalší týždeň aj keď aj v tomto dosť vody a slnka, ale more je more... a želám Vám veľa zdravia, snáď tie lieky zabrali :-)

Ľubomír LuLo | 9/21/2012 10:47:48 AM

Prostě skvělé, Štefi :)

Aneta Kolouchová | 9/14/2012 7:18:14 AM

..A taky o další kvalitní a krásný týden více:-)prázdniny už se chýlily ke konci, ale Vy si je umíte užívat jaksepatří..U moře jsem nikdy nebyla, ale s Vámi bych jela hned:-)Těším se na další "mořský"!:-)Šárka..

Šárka Lisníková | 9/9/2012 7:43:09 AM

...o jedného chlapa v dome viac... - 19. 8. 2012
   

 

Copyright © 2009 - 2024 WeekOfLife.com | All Rights Reserved | Developed by MrCode.NET | Powered by: Epos

Naši partneři
Dr.Max
Dr.Max
Naši partneři
Dr.Max
Dr.Max
Naši partneři
Dr.Max
Dr.Max