...tisic kilometrov od domova..... - 26. 8. 2012
user avatar
Hodnocení 4,33
6
 Pro hodnocení setu musíš být přihlášen.
photo
26. 8. Neděle
photo
27. 8. Pondělí
photo
28. 8. Úterý
photo
29. 8. Středa
photo
30. 8. Čtvrtek
photo
31. 8. Pátek
photo
1. 9. Sobota
Komentáře
Musíš být přihlášen, abys mohl přidat komentář.
Přihlášení Registrace
Megapixel


Další vzpomínka na moře. Letos se mi líbí, jak se po návratu z Jugošky vždy kouknu do nějakého Jadranského týdne a všechno se mi vrací. A tento týden je prostě parádní, vy prostě umíte ten život kolem sebe zachytit tak nějak s lehkosti … motýla … nevím, jak to lépe vyjádřit. Je vidět, že jste si to užili.

Zdeněk Kamrla | 10/16/2012 11:43:51 PM

Spousty krásných záběrů je ve Vašem týdnu ;) moře, teplo, hned bych tam jela také ;)

Aduš | 10/14/2012 1:10:23 PM

Štefi, kdepak je další týden... jsem se těšila, jak si prohléhnu a pokochám... tak jen aspoň vás pozdravím na dálku...

Jana Jirušová | 10/10/2012 3:51:13 PM

Nejkrásnější je určitě středeční první obrázek, to je krása:-)Nejenže Vám to na dovči ohromně slušelo, ale moře a to všecko krásné okolo jste nám naservírovala v nádherném setu..Samko je ve svém živlu, to se pozná:-)A pěkně jste si to užila jistě i Vy, to muselo být fotek:-))A pěkných, že mám pravdu?? Přeju stejně tak nádherný i podzimní čas, těším se na Vaše z přírody, jste mistryně na "krásu", Štefánia!:-)Šárka..

Šárka Lisníková | 10/9/2012 4:54:48 PM

je videt, ze jste si to uzili!

Martina | 9/29/2012 2:25:24 PM

Mali ste nádhernú dovolenku. Vaše zábery ma tam úplne vtiahli ako by som tam bol. 5*

Ľubomír LuLo | 9/28/2012 2:11:42 PM

Nádhera, z celého týdne sálá příjemná atmosféra, teplo, radost.

Věra | 9/27/2012 8:43:43 PM

Nádherný dovolenkový týden, jde z něj krásné teplo:) A na pondělní 8 Vám to moc sluší:)Mějte se hezky:)

Jana Kašpárková | 9/27/2012 12:53:29 PM

Pekný prímorský týždeň z Makarskej riviéry, na Chorvátsku mám najradšej tú krásnu farbu mora, vďaka vám som si ju pripomenul a aspoň takto som sa mohol dostať k moru, keďže naživo sa mi to najbližšie roky asi nebude dať :)

Dalibor A. | 9/27/2012 11:46:28 AM

nádherný

Jana Loudátová | 9/27/2012 10:29:35 AM

Štefi, vy nezklamete... nádhera, vrátím se k tomuhle týdnu ještě jednou až tu budou i popisky... skvělá atmosféra, miluji Chorvatsko! A fíky na středeční dvojce mě dostaly... miluju je čerstvé! Celý týden je super, díky, že jste se o něj rozdělila!

Jana Jirušová | 9/22/2012 12:16:11 AM

Tak tohle je ovšem bomba :)

Aneta Kolouchová | 9/21/2012 1:08:26 PM

...tisic kilometrov od domova..... - 26. 8. 2012
   

 

Copyright © 2009 - 2024 WeekOfLife.com | All Rights Reserved | Developed by MrCode.NET | Powered by: Epos

Naši partneři
Dr.Max
Dr.Max
Naši partneři
Dr.Max
Dr.Max
Naši partneři
Dr.Max
Dr.Max