Tyden azuroveho kyce, gurmanskych orgii a vypadleho zubu. - 17. 9. 2012
user avatar
Hodnocení 4,40
10
 Pro hodnocení setu musíš být přihlášen.
photo
17. 9. Pondělí
photo
18. 9. Úterý
photo
19. 9. Středa
photo
20. 9. Čtvrtek
photo
21. 9. Pátek
photo
22. 9. Sobota
photo
23. 9. Neděle
prvni tyden u dedy Franca
Komentáře
Musíš být přihlášen, abys mohl přidat komentář.
Přihlášení Registrace
Megapixel


Krásný týden. Úplně mě zahřál :-)

Lenka Pužmanová | 4/10/2013 8:54:09 AM

ÁÁÁCH, další prohřátý týden dneska, to budou na zimu pěkná kamínka. Krásná atmosféra, pohoda a teplo, to je na zimní dny úžasný ohřívadlo :o) Líbilo.

Gabča | 10/4/2012 9:04:14 PM

jéé, s tím zubem jste mi připomněla nedávný sen, v němž jsem o pár zubů taky přišla, brrr, kdovíkde se to vzalo v tý mojí hlavě... Jinak zbytek bych si tedy líbit dala! :) azuro, teplo...

Baara | 10/4/2012 4:34:56 PM

Krásny týždeň pri mori, tiež by som si dal povedať, okrem vypadnutia zubu :-)

Ľubomír LuLo | 10/4/2012 2:51:03 PM

Nádherná dovolená, jak to vidím, hned bych někam ujela... taky vylepšuji hodnocení :-)

Jana Jirušová | 10/1/2012 1:59:34 PM

Omlouvám se, byla to nehoda! Dodatečně ti dávám známku ********** s *. A neboj, už máš skóre 4,20!:-) Šťastnou cestu domů!

lospavlogos | 10/1/2012 1:54:43 PM

Dovolenkove tyzdne su super uz len pre to netradicne prostredie a vas je navyse plny skvelych zaberov a momentiek ;)

Dalibor A. | 10/1/2012 12:37:35 PM

Taky jsem dal 5, týden se vážně povedl. Prima :)

Jan Vrba | 10/1/2012 11:28:17 AM

Já to pochopila hned:-)Odpouštět je krásné a hezký večer i Vám, Marti!:-)

Šárka Lisníková | 9/30/2012 10:26:24 PM

dekuju, Sarko, zapomnela jsem dat za ty vykricniky smajlika... naahodou pavlogose znam a odpustim mu to... hezky vecer!

Martina | 9/30/2012 10:24:07 PM

dekuju, Sarko, zapomnela jsem dat za ty vykricniky smajlika... naahodou pavlogose znam a odpustim mu to... hezky vecer!

Martina | 9/30/2012 10:23:19 PM

Šmankote, Pavlogosi jeden! To jste tomu dal:-))Martino, snažila jsem se to hvězdné hodnocení "vylepšit", ale..Ruku na srdce, k čemu jen jsou hvězdy?? Váš týden je hvězdný sám o sobě..Atmosférou, dějem, srdečností a opravdovostí,s jakou jste tento týden "spáchala":-))Moc se mi líbil!:-)Šárka..

Šárka Lisníková | 9/30/2012 10:18:27 PM

pavlogosi jeden!! prave jsi mi dal nejhorsi moznou znamku!! petka je maximum!! jako vzdycky pozde! zitra v noci odjizdime!!, tak pristi tyden na houbach!

Martina | 9/30/2012 9:54:26 PM

Hm,de très belles photos! Po bakchanáliích a orgiích dostaví se vždy morální kocovina. To je zákon přírody. V kolik mam přijít na tu pláž?

lospavlogos | 9/30/2012 4:49:18 PM

Tyden azuroveho kyce, gurmanskych orgii a vypadleho zubu. - 17. 9. 2012
   

 

Copyright © 2009 - 2024 WeekOfLife.com | All Rights Reserved | Developed by MrCode.NET | Powered by: Epos

Naši partneři
Dr.Max
Dr.Max
Naši partneři
Dr.Max
Dr.Max
Naši partneři
Dr.Max
Dr.Max