...keď ma kopla tvorivá múza... - 14. 10. 2012
user avatar
Hodnocení 4,60
5
 Pro hodnocení setu musíš být přihlášen.
photo
14. 10. Neděle
photo
15. 10. Pondělí
photo
16. 10. Úterý
photo
17. 10. Středa
photo
18. 10. Čtvrtek
photo
19. 10. Pátek
photo
20. 10. Sobota
Set tohoto uživatele obsahuje popis dne v jiném jazyce, než je jazyk stránky, kterou teď používáš. Slovensky
Keď prišla Natálka po ťažkom pôrode na svet, jej šance na život boli takmer nulové.Dnes ale moje dievčatko oslávilo 22.narodeniny.Hoci sa jej život vôbec nepodobá tomu nášmu, viem, že je šťastná a že ma ľúbi rovnako ako ja milujem ju.A tu sa začína ďalší týždeň môjho života...vitajte :)
Komentáře
Musíš být přihlášen, abys mohl přidat komentář.
Přihlášení Registrace
Megapixel


Štefi, s radostí jsem shlédla další týden... v prvé řadě přeji Natálce vše dobré... jste úžasná rodina! Nasávám z týdnů tu lásku a propojení, které z fotek vnímám.

Jana Jirušová | 1/13/2013 10:03:56 PM

Ľubomír, ďakujem :)

Štefánia | 1/6/2013 9:01:43 PM

Som rád, že ste opäť tu :-) Pokochal som sa Vašimi fotkami, trošku v dobrom závidím workshop, ale som rád, že ste si to užili a samozrejme síce neskoro, ale predsa prajem Natálke všetko najlepšie k narodeninám a celej Vašej rodinke len to najlepšie do nového roku.

Ľubomír LuLo | 1/3/2013 2:09:03 PM

Šárka,Zdenek,Jana...ďakujem za milé a povzbudivé slová. Vždy pohladia :)

Štefánia | 1/2/2013 8:01:57 PM

Natálce přeji Vás a lásku a jeden citát : Díky nemoci známe hodnotu zdraví, díky zlu hodnotu dobra, díky hladu sytost, díky únavě odpočinek Hérakleitos z Efesu moc hezký týden a je dobře že je i když z podzimu ...moc Vás zdravím

Jana Loudátová | 12/28/2012 9:15:24 PM

Navigaci jsem začal používat teprve letos a zatím mi vždy spolehlivě v klíčové chvilce nějak vypadla, přestal mluvit, nebo ztratila signál, asi se vrátím ke skautským návykům. Štefánia, opět se mi u Vás moc líbilo a přejí Vám do nového roku zdraví a štěstí, to ostatní pak přijde samo.

Zdeněk Kamrla | 12/27/2012 11:25:17 PM

Natálce přeji z celého srdce vše dobré. Lásku k Vám je ji myslím vidět v jejich nádherných očích na každé fotce, on je tam nakonec vidět i hloubka toho vztahu fotografky s modelkou. 22 let lásky v té nejsamozřejmější podobě a 22 let strachu a bolesti, které jsou často lásky rodnými sourozenci. Protože s láskou je každému v přímé úměře nadělen strach i bolest. A kdo to neví nebo nevnímá, tak asi ani nepozná lásku. Už jsem chtěl začít psát, že zima je k Vám skoupá a nedopřeje Vám Vaše oblíbené kytičky, ale ve středu jsem spatřil Váš oblíbený vřes a už jsme zase doma. Dokážete si ho zde prosadit i v zimě. .-) Kachna na lesní ovoci vypadá opravdu báječně. Workshop v Blave bezva, já na toto nemám nikdy čas. Já vlastně fotím jen v ukradených chvilkách v pauzách při jiným aktivitách. A pořád přitom spěchám a říkám si, tohle je zajímavé, sem se jednou vrátím, až budu mít čas.

Zdeněk Kamrla | 12/27/2012 11:24:54 PM

Vše nej Vaší Natálce, i když notně opožděně..Ale na přání od srdce není pozdě vlastně nikdy:-))Števko, mám Vás moc ráda a chyběly mi Vaše bez nadsázky krásné týdny..Jsem ráda, že jste zpět a tímto Vám chci popřát zdraví, lásku, radost a štěstí do všech Vašich dní..A celé Vaší rodině taky..Budu se těšit na mnoho setkání v budoucnu..Workshop, tak tam bych asi řádila jak černá ruka:-)Užila jste si to, jste velmi tvůrčí fotografka, takže mé další přání je nasnadě: Hodně úspěchů a hlavně radosti s fotoaparátem v ruce:-)Šárka..

Šárka Lisníková | 12/27/2012 8:28:42 PM

...keď ma kopla tvorivá múza... - 14. 10. 2012
   

 

Copyright © 2009 - 2024 WeekOfLife.com | All Rights Reserved | Developed by MrCode.NET | Powered by: Epos

Naši partneři
Dr.Max
Dr.Max
Naši partneři
Dr.Max
Dr.Max
Naši partneři
Dr.Max
Dr.Max