Družný - 4. 2. 2013
user avatar
Hodnocení 4,33
6
 Pro hodnocení setu musíš být přihlášen.
photo
4. 2. Pondělí
photo
5. 2. Úterý
photo
6. 2. Středa
photo
7. 2. Čtvrtek
photo
8. 2. Pátek
photo
9. 2. Sobota
photo
10. 2. Neděle
Jdem ven. Bolí zoubky. Mamky a moje. Venku s Janou a Dominikem, je fakt zima. Ostříhaný taťka. Pečeme krůtu. Zamyšlený. WOL
Komentáře
Musíš být přihlášen, abys mohl přidat komentář.
Přihlášení Registrace
Megapixel


Moc díky za krásné komentáře, moc mě potěšily! My teď zrovna neměli veselý víkend, ale to časem uvidíte:(. Zdeňku, jděte do toho! Mě by rok 1985 fakt zajímal!!!! Šárko, když jsem byla malá, neměli jsme foťák a tak moc fotek nemám. Tak doufám, že se Honzíčkovi budou líbit jeho dny a ocení to:). Ale fakt je, že technologie letí. Jani, moc díky, už se těším na další Váš! Vždy jukám, co Honzík za chvíli.

Lenka | 3/24/2013 9:45:01 PM

Pondělní devítka je bezva. Těch způsobů, jak ztvárnit WOL, těch už tady bylo, to by bylo na samostatnou výstavu. A dětské oči … v těch je celý svět. Tenhle server je pro uchování vzpomínek výborný. Snad ho v příštích létech nesmetou další nové technologie. Jeho tvůrci na sebe vzali docela velký závazek, dokonce bych řekl že na sebe vzali tu zodpovědnost za růži, kterou k sobě připoutali. :-) Když byl malý můj Jakub, fotil jsem ho jako divý. Na film ovšem, je to docela dávno. Možná bych mohl do těch negativu sáhnout a sestavit jeho první rok života. Nemá ale až takový pořádek v archivu, aby to dal dohromady den po dni a pak, koho by dnes zajímal rok 1985. Týden je výborný, mějte se.

Zdeněk Kamrla | 3/23/2013 11:17:52 PM

Všechny portréty, hlavně malého, biřišnění a tak vůbec celý týden je moc příjemný:)Zdravím vás:)

Jana Kašpárková | 3/20/2013 8:47:47 AM

Pěkný týden,holubi a kukuče super.Díky za podívanou.

David Šelicha | 3/19/2013 6:32:08 PM

:-) už jsem se bála, že jste se ztratila, sousedko. Týden pěkný a fotky s kukučem vašeho chlapečka jsou skvělé. Š.

Šárka Klímová (Swarry) | 3/18/2013 10:51:08 PM

Člověk by neměl říkat, že něčeho lituje..Ale, když se tak dívám na týdny s Vaším chlapečkem, lituji, že za mých dětí Wol nebyl:-))To je tak pěkná podívaná, kronika rodiny..Až povyroste, bude čubrnět:-))My máme sice alba, ale tohle je prostě "živé":-))Zdravím, Šárka..

Šárka Lisníková | 3/18/2013 5:30:29 PM

...ta krásná dětská kukadla...ale maminkám to taky sluší...:-)

Josef Písek | 3/18/2013 3:45:40 PM

Družný - 4. 2. 2013
   

 

Copyright © 2009 - 2024 WeekOfLife.com | All Rights Reserved | Developed by MrCode.NET | Powered by: Epos

Naši partneři
Dr.Max
Dr.Max
Naši partneři
Dr.Max
Dr.Max
Naši partneři
Dr.Max
Dr.Max