Střípky dnů podeváté - 29. 8. 2013
user avatar
Hodnocení 4,40
5
 Pro hodnocení setu musíš být přihlášen.
photo
29. 8. Čtvrtek
photo
30. 8. Pátek
photo
31. 8. Sobota
photo
1. 9. Neděle
photo
2. 9. Pondělí
photo
3. 9. Úterý
photo
4. 9. Středa
Mourky brisko vypada jako gepardi :) Vyrazim nakoupit dobroty do reckeho kramku a potom do obchudku s Polaroidy a lomofotaky. Protoze je to kousek za rohem od brachy, volam mu at jde se mnou. Neodola a taky nakoupi. S ulovky odchazime domu varit testovinovou ryzi s masem a mrkvi.
Komentáře
Musíš být přihlášen, abys mohl přidat komentář.
Přihlášení Registrace
Megapixel


On to je plysacek :D O vikendu ho budu zase hlidat tak si ho poradne pomazlim :) Polaroid prijde ke slovu v pristim tydnu ale jenom na jedny fotce bohuzel. Ono to vypada mnohem lip v realu a taky jsem si nejak neporadila s formatem kdyz polaroidi fotky jsou ctverce nebo i s papirem na vysku.. Foceni krav byl celkem adrenalinovy zazitek protoze jsem si k tomu sedla do travy abych je nedesila a ony zvedavky prisly az ke me. Sundam fotak a koukam ze jsem doslova obklicena :D trochu jsem se lekla.. Dekuju za prizen :)

frammi | 9/16/2013 8:43:10 PM

Tak to my se taky těšíme, až ten polaroid přijde ke slovu:-)Líbí se mi nejen výlet na Šumavu, ale třebas i neděle, kdy, jak říkáš, nestíháš fotit:-)Štěňátko se tak mile kouká, že by ho muchloval snad každý:-))A ta poslední, to je taky krásný kukuč, to je celé mé mládí, dělala jsem zemědělku a u krav, telat, prasat i koní jsem strávila hodně času..A moc ráda..Ahoj, Šárka..

Šárka Lisníková | 9/12/2013 11:23:59 PM

Ten mrňousek zo sopboty vyzerá ako plyšáčik...hneď by som ho potuľkala...:))) Páči sa mi aj štvr./3 a celá streda.......:))

NOLI | 9/12/2013 9:42:23 PM

dokonalý, hlavně čtvrtek :)

Baara | 9/12/2013 1:34:02 PM

super týden, zase naplněný zvířaty ... zajímavý život ... :-)

Marek Velechovský | 9/12/2013 7:12:30 AM

jo, je na ni znat ze neni focena v cuku letu narozdil od zbytku :) dekuju za navstevu, popis doplnuji az ted, jenom bohuzel bez diakritiky..

frammi | 9/11/2013 11:08:34 PM

Středa je fajn

Martin Cvrček Uhrák | 9/11/2013 9:53:08 PM

Víc zvířat než lidí... a hrozně zajímavej pohled na svět. děkuju. Mě se to něčim hrozně líbí :)

Jan | 9/11/2013 10:42:27 AM

Střípky dnů podeváté - 29. 8. 2013
   

 

Copyright © 2009 - 2024 WeekOfLife.com | All Rights Reserved | Developed by MrCode.NET | Powered by: Epos

Naši partneři
Dr.Max
Dr.Max
Naši partneři
Dr.Max
Dr.Max
Naši partneři
Dr.Max
Dr.Max