Učitel má prázdniny - 9. 8. 2010
user avatar
Hodnotenie 4,09
11
 Pre hodnotenie setu musíš byť prihlásený.
photo
9. 8. Pondelok
photo
10. 8. Utorok
photo
11. 8. Streda
photo
12. 8. Štvrtok
photo
13. 8. Piatok
photo
14. 8. Sobota
photo
15. 8. Nedeľa
Set tohto užívateľa obsahuje popis dňa v inom jazyku, ako je jazyk stránky, ktorú teraz používáš. Česky
DO FREISTADTU --- 1: Na nádraží jedeme autobusem s děvkou. --- 2: Vlak jede až za 2 hodiny, trávíme čas v obchodech s hadry a Míša si něco zkouší. --- 3: Konečně odjíždíme z nádraží. --- 4: Rakouská krajina. --- 5: Objevujeme krásy historického Freistadtu... --- 6: ...a nejsme sami. --- 7, 8: Prohlížíme si památky i lidi. --- 9: V podvečer se vracíme na nádraží, které je od centra krásné 4 km daleko, a cestou míjíme parádního trpajzlíka.
Komentáre
Musíte byť zaregistrovaný pre pridávanie príspevkov.
Prihlásenie Registrácia
Megapixel


Poezie všedního dne, která navíc potěší! Když jsem si tvůj týden prohlédl, uvědomil jsem si, že není důležité dělat něco důležitého.... stačí jen být... být pozorovatelem. Tak trochu jsem ti ten srpnovej tejden "zazáviděl" :)

Petr | 2/14/2011 1:02:12 PM

Dnes jsem nahlédla sem a chválím moc zdařilé záběry :-)

Emílie | 12/4/2010 2:30:24 PM

Moc fajn tyden;)

Kamil Kašpárek | 9/28/2010 9:10:47 PM

super... uz ste tu davno nebol... :-))

Juraj | 9/28/2010 8:57:20 PM

Díky za kladné ohlasy; jak vidíte, nesnažím se fotit umění, ba ani nic extrémně zajímavého. Spíš dokumentární vtipy...

Jan | 9/28/2010 8:52:54 PM

fajne!

Jan Nožička | 9/26/2010 2:10:59 PM

Dobrý den...sobota - ta středová mě hodně pobavila. Světské poutě jsou opravdu specifickou směsí obrazů. Paráda. Díky.

Věra | 9/26/2010 1:45:47 PM

Svojské, super zvládnuté,.. dobrá práca ;)

Jan | 9/14/2010 4:24:32 PM

Jednoznačně sobota 8 :) To je tak srandovní fotka...

Petr | 9/14/2010 2:16:43 PM

Kočičky, kolik jich je, jen u těch brambor jsem čekala, že se zeptáte na totéž:-))Celý týden originální, povedený..Zdraví Šárka z OV..

Šárka Lisníková | 9/13/2010 9:13:58 PM

Hodně se mi líbí barvy. A vůbec vše. Po dlouhé době set, který mě zaujal. Zdraví LB

Lubomír | 9/13/2010 4:20:59 PM

Ty barvy jsou skvělé. A ten zbytek taky.

Jan | 9/13/2010 4:19:13 PM

WOW cool week

Victoria | 9/13/2010 3:13:02 PM

Na Váš další týden jsem se opravdu těšila a jsem moc ráda, že jste se do něj pustil:o)

Coccinelca | 9/13/2010 11:22:26 AM

Velmi dobré :-)

Zdeněk Dvořák | 9/13/2010 11:15:58 AM

pěkný týden, souhlasím s Lenkou, jablíčka se mi taky zalíbila. Přeji dobrý začátek školního roku!

Hanage | 9/13/2010 10:59:41 AM

Hele parada .... a je po prazdninach :-)

Marek Velechovský | 9/3/2010 7:53:39 AM

Mně se líbí ty jablíčka na okně, brácha pod stolem, pani, co leží na chodníku, pani, co sedí na židli před domem, krajina z autobusu - ta je skvělá!

Lenka Pužmanová | 9/1/2010 8:55:20 AM

Učitel má prázdniny - 9. 8. 2010