3 - V pohybu - 8. 1. 2011
user avatar
Hodnotenie 4,33
9
 Pre hodnotenie setu musíš byť prihlásený.
photo
8. 1. Sobota
photo
9. 1. Nedeľa
photo
10. 1. Pondelok
photo
11. 1. Utorok
photo
12. 1. Streda
photo
13. 1. Štvrtok
photo
14. 1. Piatok
Set tohto užívateľa obsahuje popis dňa v inom jazyku, ako je jazyk stránky, ktorú teraz používáš. Česky
Prádlo, WC, holení, cesta na nákupy, před nákupy pozdrav s Matkou Terezou, jako na páse, pozor, zákruta, blíží se domovina, rychlostní stupínek, žranička.
Komentáre
Musíte byť zaregistrovaný pre pridávanie príspevkov.
Prihlásenie Registrácia
Megapixel


presne ako pisete, v pohybe :) fajn tyzden !

Zuzana Hana | 1/19/2011 11:09:06 PM

:o)

Kamélie | 1/19/2011 9:21:51 PM

Výborné zapojení kreativního prvku do týdne. Moc líbí!!!

Zdeněk Dvořák | 1/19/2011 10:44:41 AM

pohyb ,v pohybu ,dynamika,sport ,nebo fotograf,ale napad skvely,dekuji moje vystava bude mmit podobny nazev ,jen tak dal

David Šelicha | 1/18/2011 10:13:48 PM

no tohle!...další perfektní nápad :) byla jsem zvědavá co to bude tentorkát...a tohle se povedlo! :) líbí se mi Váš týden :)

Yveta | 1/18/2011 9:32:05 PM

Díky, to potěší :-)

Gabriela | 1/18/2011 8:20:03 PM

perfekt... ja by som to dal do Editor' s ........ 5*****

Juraj | 1/18/2011 8:19:08 PM

Dynamický..Rychlý..Leccos mi připomíná..Hlavně fronta v jídelně, školní obědy, výdej jídla..To je teď má práce..Škoda, že nemůžu fotit..:-(Šárka

Šárka Lisníková | 1/18/2011 4:21:40 PM

Jiný učitel už tu taky měl týden duchů a mázlostí :-) Jo, to se mi líbí.

Lenka Pužmanová | 1/18/2011 12:44:44 PM

Díky :-)

Gabriela | 1/18/2011 12:21:45 PM

Dlouhočasovky jsou dobrý nápad, některé vyšly fakt výborně :) A čučím na tu tabuli, když si vzpomenu na špínu od křídy a smradlavou houbu...

Jiří | 1/18/2011 11:48:07 AM

jo...já tyhle mázlý fotečky můžu...má to svoje kouzlo

Miroslav Dušánek | 1/18/2011 9:13:24 AM

Moc pekne!

Martin | 1/16/2011 10:58:00 PM

Pekný week. Najviac sa mi páči "nedeľa 7" .

ג 'ון | 1/16/2011 2:32:13 PM

Líbí.

Lubomír | 1/16/2011 11:34:49 AM

No jo, tvoje parketa, furt v pohybu :-)

Roman | 1/14/2011 9:28:24 PM

Tagy viac tagov

3 - V pohybu - 8. 1. 2011