15.2. - 21.2. 2011 (Skiing training) - 15. 2. 2011
user avatar
Hodnotenie 4,00
3
 Pre hodnotenie setu musíš byť prihlásený.
photo
15. 2. Utorok
photo
16. 2. Streda
photo
17. 2. Štvrtok
photo
18. 2. Piatok
photo
19. 2. Sobota
photo
20. 2. Nedeľa
photo
21. 2. Pondelok
Set tohto užívateľa obsahuje popis dňa v inom jazyku, ako je jazyk stránky, ktorú teraz používáš. Česky
Tak další dokument týdne, který byl tak trošku jiný ..... asi si to taky pamatujete ze školy .... :-) A tentokrát jsem využil barvu, protože i to je dokument .... tak snad .... :-)
Komentáre
Musíte byť zaregistrovaný pre pridávanie príspevkov.
Prihlásenie Registrácia
Megapixel


:-)

Marek Velechovský | 2/27/2011 7:10:59 AM

prima,na lyžák vzpomínám rád,i když byla snížena známka z chování,ale stálo to za to :-)

Mirek | 2/26/2011 9:17:51 PM

Jo, lyžák..Neměli jsme ani vločku sněhu a to jsme byli v Nízkých Tatrách..Měla jsem nové pohorky a po celodenní túře nohy do krve rozedřené..Poslední den před odjezdem huklo půl metru sněhu a my jeli domů:-))Supr lyžák..Váš je o poznání veselejší, barva mu rozhodně sedí! Těším se na další Vaše nápady!!Šárka..

Šárka Lisníková | 2/25/2011 6:38:38 PM

Jéé, no to víte, že pamatuju :) sice to není tak dávno ale fajn léta to byly :) Váš týden mě dost bavil, fotky z toho lyžáku jsou príma :)

Yveta | 2/24/2011 7:44:51 PM

Líbí. :-)

Lubomír | 2/24/2011 7:12:24 PM

diky :-)

Marek Velechovský | 2/24/2011 12:50:03 PM

Fajn týden. Fotky s delším časem jsou skvělé. Hned bych si zajel na lyžák..

Přemysl Čech | 2/24/2011 10:56:28 AM

Príma týden na Duncanu v Jánkách.... :-)

Michal | 2/24/2011 10:27:29 AM

Bezva týden :-)

Lenka Pužmanová | 2/24/2011 10:26:27 AM

Škoda, že když jsem byla na lyžáku, tak tam žádnej učitel nefotil týden svého života, mohlo by to bejt docela vtipný:o))) Pohodový týden, i barva mi k němu sedí:o)

Coccinelca | 2/24/2011 9:35:41 AM

Tagy viac tagov

15.2. - 21.2. 2011 (Skiing training) - 15. 2. 2011