První - barevný - 21. 2. 2011
user avatar
Hodnotenie 4,00
5
 Pre hodnotenie setu musíš byť prihlásený.
photo
21. 2. Pondelok
photo
22. 2. Utorok
photo
23. 2. Streda
photo
24. 2. Štvrtok
photo
25. 2. Piatok
photo
26. 2. Sobota
photo
27. 2. Nedeľa
Set tohto užívateľa obsahuje popis dňa v inom jazyku, ako je jazyk stránky, ktorú teraz používáš. Česky
Pondělí bývá zářivé, nasadím cingrlátka a hurá do procesu. Dneska improvizovaná návštěva doktora, mimořádně jedu busem, protože mrznu a spěchám. Ale všechno stíhám. Prý mám hodně pít, čaj už nemůžu ani vidět, tak radši tohle. Cestou na oběd přemýšlím, kdy zazimuju strašáky, asi na jaře. Než jsem stihla zapnout foťák, všichni zmizeli, tak rychle doopravuju, srovnám výzdobu a mizím taky.
Komentáre
Musíte byť zaregistrovaný pre pridávanie príspevkov.
Prihlásenie Registrácia
Megapixel


:-)

Roman Jaroš | 6/10/2015 11:54:33 PM

:-)

Roman Jaroš | 6/10/2015 11:54:31 PM

Magdaeno nepřidáte zase nějaký? Těch pár týdnů vypadá báječně... ;)

Lukáš Hartmann | 9/14/2014 10:09:02 PM

prijemny tyzden a pondelok a utorok su pre mna najposobivejsie. zdravim.

Zuzana Hana | 3/6/2011 4:09:13 PM

Dobrý začiatok, len tak ďalej :) Vitajte.

Jan | 3/6/2011 2:53:00 PM

Moc děkuju za přivítání, líbí se mi tady. Jsem ráda, že pondělí působí tak pozitivně, ne, že bych pondělky zrovna milovala, ale většinou mám nejvíc energie a chuti do práce, ke konci týdne se obojí postupně vytrácí :-)

Magdalena | 3/6/2011 12:49:05 PM

Velmi pěkný vstup do WOL. Velmi se mi líbí barevně sladěné dny, to je vynikající nápad. Z pondělí navíc naprosto tryská pozitivní energie, která spoustě lidí (včetně mě) zrovna v tento den naopak chybí :))

Martin | 3/5/2011 12:22:09 PM

zajímavě laděný týden, už to vypadalo že každý den bude ve znamení jedné barvy:)...vítejte mezi námi:)

Kamil Kašpárek | 3/3/2011 8:39:33 PM

Líbí se mi, jak jsou první tři dny barevně řešené a neděle je opravdu povedená. :)

Prusovka | 3/3/2011 8:06:28 PM

fajn tyzden, paci sa mi, ako su prve tri dni riesene farebne...

Darina | 3/3/2011 7:30:07 PM

A mně se uplně nejvíc líbí pondělí, působí doslova jako životabudič...

Baara | 3/3/2011 6:42:29 PM

Super zabarvený týden! Vítejte v projektu WoL.

Petr | 3/3/2011 10:34:05 AM

Pardon. Myslela jsem pondělí a úerý :-)

Lenka Pužmanová | 3/3/2011 9:06:38 AM

Úterý a středa jsou skvělé.

Lenka Pužmanová | 3/3/2011 9:06:09 AM

Vítám Vás v projektu WoL :-)

Zdeněk Dvořák | 3/3/2011 8:44:58 AM

Tagy viac tagov

První - barevný - 21. 2. 2011