Tak trošku černobílý - 7. 3. 2011
user avatar
Hodnotenie 4,00
4
 Pre hodnotenie setu musíš byť prihlásený.
photo
7. 3. Pondelok
photo
8. 3. Utorok
photo
9. 3. Streda
photo
10. 3. Štvrtok
photo
11. 3. Piatok
photo
12. 3. Sobota
photo
13. 3. Nedeľa
Set tohto užívateľa obsahuje popis dňa v inom jazyku, ako je jazyk stránky, ktorú teraz používáš. Česky
V pondělí ráno úplně "nejradši" vstávám na půl sedmé k doktorovi... Potom do práce, dneska vyrážíme na besedu, v knihovně jsme celé dopoledne. Odpoledne nějaké opravování, neodolám pár stínovým obrázkům. Všichni mě uhání o fotky z natáčení, tak třídím a upravuju, než u toho usnu.
Komentáre
Musíte byť zaregistrovaný pre pridávanie príspevkov.
Prihlásenie Registrácia
Megapixel


a zase nieco ine a zase nieco zaujimave! :-) inak, sosovky som nosila aspon 20 rokov...

Darina | 3/18/2011 5:04:48 PM

Slečno Magdaleno, máte na to "oko"! :-) Nejlepší je čtvrtek dle mého názoru, jelikož obsahuje jak vtipný autoportrét, tak úúúžasné perličky /ach to dětské vidění světa/, no a nakonec nezbytný a neodolatelný vdolek:D

Baara | 3/18/2011 3:17:40 PM

Zajímavý týden.

Václav | 3/18/2011 12:40:49 PM

Čtvrteční devítka moc povedená.

Barbara | 3/18/2011 12:02:05 PM

Pěkný týden, zajímavé detaily:-)

Barbara | 3/18/2011 12:01:26 PM

pekne, najviac sa mi paci pondelok a piatok :)

Veronika | 3/18/2011 1:30:25 AM

Máte pěknou neděli, Foma na mne "dýchla" nostalgickou náladu..Ty žluté krabičky jsme doma měli snad úplně všude..A fotky..Černobílé, povedené i nepovedené..Těším se na další návštěvu u Vás:-)Šárka..

Šárka Lisníková | 3/17/2011 9:42:21 PM

Líbí.

Lubomír | 3/17/2011 12:51:07 PM

Některé detaily jsou hodně povedené...líbí

Tomáš Šimek | 3/17/2011 11:27:06 AM

Moc pěkné.

Lenka Pužmanová | 3/17/2011 11:06:26 AM

Tagy viac tagov

Tak trošku černobílý - 7. 3. 2011