I ♥ London - 2. 5. 2011
user avatar
Hodnotenie 4,00
4
 Pre hodnotenie setu musíš byť prihlásený.
photo
2. 5. Pondelok
photo
3. 5. Utorok
photo
4. 5. Streda
photo
5. 5. Štvrtok
photo
6. 5. Piatok
photo
7. 5. Sobota
photo
8. 5. Nedeľa
Set tohto užívateľa obsahuje popis dňa v inom jazyku, ako je jazyk stránky, ktorú teraz používáš. Česky
S dětma jsem zatím dorazila nejdál do Olomouce, z plánovaného výletu do Anglie mám mírně řečeno obavy. Ale jak prozrazuje název týdne, nedopadlo to úplně nejhůř :) Při divadle tajně studuju mapu. Odpoledne hurá ze školní klícky, honem balit, hlavně nezapomenout pas, trošku se bojím, jestli mě s ním pustí, nejsem si na té fotce zrovna nejpodobnější (ještěže na občanku by to taky prošlo). Cestovní sobík už se na to moje blbnutí nemůže dívat.
Komentáre
Musíte byť zaregistrovaný pre pridávanie príspevkov.
Prihlásenie Registrácia
Megapixel


:-)

Roman Jaroš | 6/10/2015 11:57:03 PM

Odvahu odjet s bandou dětiček do Londýna tedy obdivuji a zároveň závidím, protože cestování je nejvíc! :-)Nádherný pohledy, a čtvrtek je podle mě nejheščí _ :)

Baara | 5/20/2011 4:45:25 PM

Londýn? Tak tam jsem taky nebyl:-( Díky za nahlédnutí a budu se těšit na další týden.

Zdeněk Dvořák | 5/20/2011 4:09:26 PM

Pěkné, Anglie? 14 dnů a honem domů

Ivan | 5/20/2011 1:31:42 PM

Nový Jork a Liptákov, vesničky mé nejmilejší. Ale i ten Londýn stojí za to

Romek Hanzlík | 5/20/2011 1:20:21 PM

Londyn... hned po Parizi a Sydney moje nejoblibenejsi mesto. Dokonce oblibenejsi nez Berlin... Povedenej week...

Jan | 5/20/2011 11:55:11 AM

Tagy viac tagov

I ♥ London - 2. 5. 2011