pátý týden - mám dovolenou - 9. 7. 2011
user avatar
Hodnotenie 4,00
2
 Pre hodnotenie setu musíš byť prihlásený.
photo
9. 7. Sobota
photo
10. 7. Nedeľa
photo
11. 7. Pondelok
photo
12. 7. Utorok
photo
13. 7. Streda
photo
14. 7. Štvrtok
photo
15. 7. Piatok
Set tohto užívateľa obsahuje popis dňa v inom jazyku, ako je jazyk stránky, ktorú teraz používáš. Česky
snídaně ve dvou...jedeme s Marcelou a Alenkou pro Kristýnku do Kovářské, ze silnice čouhá vrtule...už jdou na oběd...celá společnost...holky se koupou ve Skoro...tady už se koupou v Brný...grilujeme, pijeme, chechtáme se...někde udělali soudruzi chybu, bylo horké kafe, kovové ouško i talířek :O)...západ slunce a hrad Střekov
Komentáre
Musíte byť zaregistrovaný pre pridávanie príspevkov.
Prihlásenie Registrácia
Megapixel


Děkuji za prohlédnutí. Taky se chodím do svých letních týdnů ohřívat. Mám od prvního týdne všechny poskládané a tak jsem se odhodlala je všechny uveřejnit, snad tu nebude moc přegábinováno.

Gabča | 12/14/2011 9:14:20 PM

To není vůbec špatné, takhle se vracet v čase..Měla jste pěkné léto a ozvláštnilo a "zahřálo" nás to i teď, v prosinci(nebo co to je vlastně venku):-)Zdravím, Šárka..

Šárka Lisníková | 12/14/2011 8:02:22 PM

jéé teplo :-) příjemný týden

Petr Pink | 12/14/2011 7:54:14 PM

Bude takových víc a my jsme za to rádi. Nejen že jste se rozhodla se o své týdny podělit, ale zároveň jste nám umožnila se na chvíli vrátit do teplejších měsíců..

Petr | 12/14/2011 4:00:45 PM

Pekný dovolenkový week v tieto pochmúrne dni zahrial. Nedeľa 6 má pobavila, ledva je tam psíka vidieť :)

Štefánia | 12/14/2011 2:51:02 PM

Tagy viac tagov

pátý týden - mám dovolenou - 9. 7. 2011