32 - 85 jak jsme měli sněhulákový den - 19. 1. 2013
user avatar
Hodnotenie 4,25
4
 Pre hodnotenie setu musíš byť prihlásený.
photo
19. 1. Sobota
photo
20. 1. Nedeľa
photo
21. 1. Pondelok
photo
22. 1. Utorok
photo
23. 1. Streda
photo
24. 1. Štvrtok
photo
25. 1. Piatok
Set tohto užívateľa obsahuje popis dňa v inom jazyku, ako je jazyk stránky, ktorú teraz používáš. Česky
.1. ráno čaj .2. fitko .3. jedou ke koním .4. u tchánovců bludiště na terase .5. dostali jsme palačinky .6. dárek pro p. kuchařku .7. pozvala nás na véču, loučíme se - jde si užívat důchodu .8. dostali jsme výslužku .9. odcházíme pozdě, trochu máme mlhu (vyzvedá mě eM. - oplácí mi hospodské odvozy)
Komentáre
Musíte byť zaregistrovaný pre pridávanie príspevkov.
Prihlásenie Registrácia
Megapixel


sněhulákový den ....príma fajn nápad pro děti ...líbí a zdravím

Jana Loudátová | 2/20/2013 3:26:51 PM

Snehuliakový deň musel byť skvelý, kostýmy na fotke č.3 sú rozkošné. Celkovo vaše fotky ukazujú, ako je škôlka pre detičky potrebná - sú v kolektíve a hlavne ich zamestnávate takou veľkou dávkou rôznorodých aktivít, že sa až čudujem, že tam niektoré deti nechcú chodiť :)

Dalibor A. | 2/19/2013 10:19:19 AM

Sněhuláci jsou super, dobře jste to vymysleli. V Ostravě byl na gymplu v Hrabůvce také sněhulákový den, ale roztálo jim to hned druhý den. Škoda, byla to děsně rychlá obleva. Středeční trojka je parádní. Zdravím.

Zdeněk Kamrla | 2/7/2013 10:03:40 PM

Tagy viac tagov

32 - 85 jak jsme měli sněhulákový den - 19. 1. 2013