3 - 56 jak jsme byli v Chlumu u Křemže - 30. 6. 2012
user avatar
Hodnotenie 4,33
3
 Pre hodnotenie setu musíš byť prihlásený.
photo
30. 6. Sobota
photo
1. 7. Nedeľa
photo
2. 7. Pondelok
photo
3. 7. Utorok
photo
4. 7. Streda
photo
5. 7. Štvrtok
photo
6. 7. Piatok
Set tohto užívateľa obsahuje popis dňa v inom jazyku, ako je jazyk stránky, ktorú teraz používáš. Česky
.1. máme zabaleno .2. hlavně, že jsme jí našli .3. Baru s námi nejede .4. přes Prahu .5. kudy, tudy, cesta je daleká .6. občerstvení .7. a jsme tady, hlavně sundat kola dřív, než se vjede do dvora, to by se sundala sama a napořád :o) .8. po cestě to bylo to nejhezčí co tu mají .9. večerní romantická zahrada
Komentáre
Musíte byť zaregistrovaný pre pridávanie príspevkov.
Prihlásenie Registrácia
Megapixel


Šárko, kde jsou koně, Týna vždycky září :o). My ještě nevíme, kam nás to zavane. Mám 6 týdnů dovolené, tak určitě někam po Čechách, kde je všude krásně, pak určitě na Slovensko a pak možná k moři. Času dost, vždyť prázdniny začínají až za dva dny :o)

Gabča | 6/26/2013 12:43:30 PM

To je krásná dovolená, užili jste si to všichni, ale nejvíce asi Týna, té září u koníků oči:-))Kam se chystáte letos??Ať už to bude kamkoli, přeju krásnou dovču:-)Šárka..

Šárka Lisníková | 6/25/2013 8:56:24 PM

Líbilo a moc, bydleli jsme u úžasných lidí, byli jsme tam s úžasnýma lidma a vyšlo nám i počasí, i přes to pršení, aspoň se spláchne prach. To jste se narodil v krásném kraji.

Gabča | 6/25/2013 8:40:45 PM

Tak Gabčo, v Chlumu jako bych byl doma, ale nepoznávám...hlavně že se vám tam líbilo...vono je tam všude hezky, je to můj rodný kraj...

Josef Písek | 6/24/2013 10:57:56 PM

... a už se na to velký volno moooc těším. Díky

Gabča | 6/24/2013 10:21:53 PM

Krásný volno ... ale to velké už se blíží ... :-) Fajn týden.

Marek Velechovský | 6/23/2013 7:24:01 PM

Tagy viac tagov

3 - 56 jak jsme byli v Chlumu u Křemže - 30. 6. 2012