4 - 57 jak byl pátek 13. - 7. 7. 2012
user avatar
Hodnotenie 4,33
3
 Pre hodnotenie setu musíš byť prihlásený.
photo
7. 7. Sobota
photo
8. 7. Nedeľa
photo
9. 7. Pondelok
photo
10. 7. Utorok
photo
11. 7. Streda
photo
12. 7. Štvrtok
photo
13. 7. Piatok
Set tohto užívateľa obsahuje popis dňa v inom jazyku, ako je jazyk stránky, ktorú teraz používáš. Česky
.1. tak poslední ráno, to nám to uteklo .2. poslední povídání s majiteli, nechce se nám domů .3. vyrážíme .4. tak tady jsme se zastavili cestou, v zeleném domečku jsme byli na dovolené před třemi lety .5. když už jedeme kolem, musíme se zastavit .6. pak se nezastavujeme celou cestu, protože leje a leje .7. to už je naše ulice .8. pak se jedeme podívat za našima na zahradu .9. a za tchánkama
Komentáre
Musíte byť zaregistrovaný pre pridávanie príspevkov.
Prihlásenie Registrácia
Megapixel


Na vyšetření byla Sabina,, Ordinace dětské gastroenterologie,,MUDr.Zahradníček a výsledky nevím posílají to tak doufám že se tam nebudem muset vracet ! ahojky a děkuji

Jana Loudátová | 6/26/2013 3:52:37 PM

Jani, určitě se najde lepší a příhodnější doba na setkání. Na jakém jsi byla vyšetření? A doufám, že je všechno v pořádku.

Gabča | 6/26/2013 2:43:51 PM

Ahojky včera jsem projela Ústím tam jsme jeli přes V Březno a zpátky na Děčín takže jsem viděla cestou co to vše natropilo a to nám tady prší 3dny pořád takže týden jako je červenec je fajn se potěšit bůhví jaký bude letos! Gábi zdravím ani jsem moc fotek včera neudělala v dešti...a nebyla nálada:-( odpoledne jsem prospala :-)))to Ústí mě zmohlo:-) ahoj Jana.

Jana Loudátová | 6/26/2013 12:58:39 PM

Noli, děkuji. U nás dneska snad byla nula. Na teploměr jsem teda nekoukala, ale zima mi byla jako by byla. A pořád prší, Labe už nám zase stoupá, už máme vyhlášený II. povodňový stupeň, ach jo. Štefi, děkuji.

Gabča | 6/26/2013 12:46:33 PM

Krásny farebný týždeň.Zo všetkých najviac sobota 5 :)

Štefánia | 6/25/2013 1:11:10 PM

Ahoj Gabi, príjemné letné naladenie (ráno sme mali 10 st.), snáď leto ešte príde aj v tomto roku...P.S.: Pekný pohľad na červený kostolík..:))

NOLI | 6/25/2013 12:23:35 PM

Tagy viac tagov

4 - 57 jak byl pátek 13. - 7. 7. 2012