22.9.-28.9. 2013 (Adaptation) - 22. 9. 2013
user avatar
Hodnotenie 4,60
5
 Pre hodnotenie setu musíš byť prihlásený.
photo
22. 9. Nedeľa
photo
23. 9. Pondelok
photo
24. 9. Utorok
photo
25. 9. Streda
photo
26. 9. Štvrtok
photo
27. 9. Piatok
photo
28. 9. Sobota
Set tohto užívateľa obsahuje popis dňa v inom jazyku, ako je jazyk stránky, ktorú teraz používáš. Česky
Cesta do Hradce na burzu ... Koupili jsme si šnečky ... Kafe na zahrádce před nádražím ... Máme čas, tak obcházíme autobusové nádraží ... Tahle dvojice mě zaujala ... Vodotrysky před nádražím ... Vlak už konečně jede ... Šéba ... Pavouček.
Komentáre
Musíte byť zaregistrovaný pre pridávanie príspevkov.
Prihlásenie Registrácia
Megapixel


:-) Já asi taky .... díky

Marek Velechovský | 10/3/2013 2:42:25 PM

Taky bych chtěla chodit k vám do školy:)Já bych se do školy vůbec ráda vrátila:)Moc hezké:)

Jana Kašpárková | 10/3/2013 8:56:07 AM

Marku, z mého pohledu jsi skvělý učitel, takhle nějak to snad myslel Komenský. Já prošel školou za hlubokého socializmu, ale stejně mám pár učitelů se kterými se dodnes stýkám a na které vzpomínám. Dnes je hodně zvykem, vymlouvat se na poměry a na systém. Jistě, dobrý systém to usnadňuje, ale to hlavní, neuchopitelné je jen a jen v lidech. Dobrý učitel to v sobě buď má a nebo nemá. A když to s obě má, tak to dokáže předat dál v jakémkoliv režimu a systému. A Ty to máš. A jsem přesvědčen, že po létech se Ti ta vynaložená energie mnohonásobně vrátí. Týden se mi tradičně líbil. Měj se.

Zdeněk Kamrla | 10/3/2013 8:16:21 AM

Zase díky všem ... doufám, že děti jsou spokojené :-)

Marek Velechovský | 10/3/2013 7:07:06 AM

Moc pěkný týden, u Vás na základce by se mi líbilo:) a závidím děckám všechny ty cestopisné přednášky:)

Ludmila Korešová | 10/2/2013 1:12:17 PM

S Vámi to musí být ve škole zajímavé...Prima týden :-)

Jitka | 10/2/2013 11:30:04 AM

Mám rada Vaše školské týždne :)

Štefánia | 10/2/2013 11:09:44 AM

Řekl bych, že určitě. U Vašich týdnů si vždy vzpomenu na svoji základku, školy v přírodě, výlety...snad je to dobře :) Každopádně se Vám povedl (jako vždy) skvělý týden. Mějte se

Jan Vrba | 10/2/2013 10:45:00 AM

No nevím..... snad ... ;)

Marek Velechovský | 10/2/2013 10:26:53 AM

Když tak na to koukám, není špatné mít takového učitele... Fajn týden

Martin Cvrček Uhrák | 10/2/2013 9:29:54 AM

Tagy viac tagov

22.9.-28.9. 2013 (Adaptation) - 22. 9. 2013