Kouzlo Andalusie - 19. 9. 2013
user avatar
Hodnotenie 4,00
3
 Pre hodnotenie setu musíš byť prihlásený.
photo
19. 9. Štvrtok
photo
20. 9. Piatok
photo
21. 9. Sobota
photo
22. 9. Nedeľa
photo
23. 9. Pondelok
photo
24. 9. Utorok
photo
25. 9. Streda
Set tohto užívateľa obsahuje popis dňa v inom jazyku, ako je jazyk stránky, ktorú teraz používáš. Česky
Dovolená začíná: krátce před čtvrtou ranní se s kamarádkou Renčou scházíme na pražské Ruzyni. Letadlo odlétá v pět, tak ještě dáváme kafíčko na probuzení ( a já kinedryl :-) a pak hurá na palubu. Ještě než vzlétneme vítá nás nádherný východ slunce. Kolem desáté jsme už v cíli ve španělské oblasti La Antilla, kousek od srdce španělské Andalusie. Je zde příjemných 28 stupňů, takže jakmile se ubytujeme, jdeme se projít podél pláže a uděláme si první odpočinkové odpoledne, abychom nabraly síly, které nám ubralo brzké vstávání.
Komentáre
Musíte byť zaregistrovaný pre pridávanie príspevkov.
Prihlásenie Registrácia
Megapixel


Děkuju za milé komentáře :-)

Martina Braťková | 11/6/2013 4:09:19 PM

Za prvé: skvělé detaily, za druhé: vtipné, že zde máme stejný andaluský week:D Ted chystám týden, který jsme též strávili v Seville (že je ta katedrála úžasná?). Jinak super pá 6, so struktura ala lehátka, ne 5, ut racek a traktor a st Doñana. Tam jsme se taky chtěli podívat, ale rozhodli jsme se zatím jen pro španělská města:) moc pěkný týden!

Ludmila Korešová | 11/5/2013 11:50:18 AM

Hned bych někam zase jela, když se na to tak koukám... :) Líbí se mi moc sobota.

Baara | 11/4/2013 10:02:46 PM

úžasný místo. úžasné fotky....

Jana | 11/4/2013 5:41:29 PM

Miluju jižanskou atmosféru. Je jedno jestli je to Franci, Itálie, Španělsko... Jinak ten traktor na pláži je bomba!

Zdeněk Dvořák | 11/4/2013 9:44:23 AM

Když se mistryně detailů a milovnice lodiček, pláží, moře a krásné architektury vydá na dovolenou - nemůže z toho vyjít nic jiného, než takovýhle úžasný týden plný neskutečných obrázků! Tebe by si měla cestovka najmout jako dvorního fotografa - zlákala bys k cestám každého :-). NÁDHERA!

Jana Kupčáková | 10/29/2013 1:24:18 PM

Tagy viac tagov

Kouzlo Andalusie - 19. 9. 2013